Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1630724
16191
303
1630732
16192
303
1628719
16193
303
Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Zoltán. Bp.,(1941), Liber. Kiadói félvászon-kötés.
1631247
16194
303
1616230
16195
303
1630026
16196
303
Királyhegyi Pál: A ház közbeszól. Vasárnapi regények. Bp., 1957, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 1631729
16197
303
Jókai Mór: Politikai divatok I-III. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1907, Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
1633944
16198
303
Vegyes könyvtétel, 17 db: Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1999, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kovács András Péter: Multigáz. Dumakönyvtár. Bp., 2010, Ulpius. Kiadói papírkötés. Janne Teller: Semmi. Fordította Weyer Szilvia. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Tóth Csaba: A Sci-fi politológiája. Bp., 2016, Athenaeum. Kiadói papírkötés. Enyd Blyton: The Twins at St Clare's. The Twins at St Clare's. The O'Sullivan Twins. Summer Term at St Clare's. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Pocket Russian-English, English-Russian Dictionary. Szerk.: O.P.Benyuch, G.V: Chernov. Moszkva, 1979, Russian Language Publishers. Kiadói egészvászon-kötésben, angol és orosz nyelven. Zalatnay Sarolta: Cicciolina, a "szexciklon". Bp., 1988, Reform Lap-, és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés. Magyar Asztronautikai Társaság alapszabály tervezete. Bp., 1978, Központi Asztronautikai Szakosztály. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban. Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés. Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal. Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1633917
16199
303
Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval.
1632292
16200
303
Karinthy Frigyes: Notesz. Bp., 1992, Sós antikvárium. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
1632360
16201
303
1632363
16202
303
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF