Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

16191.

Rufpreis:
1 200 HUF

16192.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Zoltán. Bp.,(1941), Liber. Kiadói félvászon-kötés.
16193.

Rufpreis:
800 HUF

16194.

Rufpreis:
1 600 HUF

16195.

Rufpreis:
1 000 HUF

Királyhegyi Pál: A ház közbeszól. Vasárnapi regények. Bp., 1957, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16196.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: Politikai divatok I-III. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1907, Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
16197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 17 db:  Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1999, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kovács András Péter: Multigáz. Dumakönyvtár. Bp., 2010, Ulpius. Kiadói papírkötés. Janne Teller: Semmi. Fordította Weyer Szilvia. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Tóth Csaba: A Sci-fi politológiája. Bp., 2016, Athenaeum. Kiadói papírkötés. Enyd Blyton: The Twins at St Clare's. The Twins at St Clare's. The O'Sullivan Twins. Summer Term at St Clare's. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Pocket Russian-English, English-Russian Dictionary. Szerk.: O.P.Benyuch, G.V: Chernov. Moszkva, 1979, Russian Language Publishers. Kiadói egészvászon-kötésben, angol és orosz nyelven. Zalatnay Sarolta: Cicciolina, a "szexciklon". Bp., 1988, Reform Lap-, és Könyvkiadó Rt.  Kiadói papírkötés. Magyar Asztronautikai Társaság alapszabály tervezete. Bp., 1978, Központi Asztronautikai Szakosztály. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban. Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.  K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés.  Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.  Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16198.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval.
16199.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Notesz. Bp., 1992, Sós antikvárium. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
16200.

Rufpreis:
1 000 HUF

16201.

Rufpreis:
2 000 HUF

16202.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF