Foto Zahl der Lose: 320
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1604797
12063
303
Photo
1 db Illés zenekart ábrázoló eredeti fotó, valamint 3 táncdalfesztiválos kép
1634161
12064
303
Photo
1947 Dinnyés Lajos miniszterelnök katonai kísérettel a Szabadság téren Alberty Antal jelzett fotója 17x12 cm 1627632
12065
303
Photo
1981 Kádár János és környezete metrón utazik, 38 db szabadon felhasználható vintage negatív, 24x36 mm 1349973
12066
303
Photo
Egerszegi Krisztina (1974-) ötszörös olimpiai bajnok, többszörös Európa- és világbajnok magyar úszó, Varga Zsolt fotó, jelzett, 24x18 cm 1627759
12067
303
Photo
1956 Nagy Imre szüreten és szöllősgazdák körében, korabeli negatívokról 7 db későbbi nagyítás, 11x24 cm és 18x24 cm között 1627740
12068
303
Photo
cca 1965 Három magyar színész portréi, negatívjai és aláírt nyilatkozata, 6x7 cm
1634049
12069
303
Photo
cca 1890 Blaha Lujza (1850-1926) színésznő Strelisky műtermében készült keményhátú fotója 11x22 cm
1631596
12070
303
Photo
Politikusok találkozása (Dinnyés Lajos, Sík Endre, Dimitrov, stb.), kartonra ragasztott fotó, 17x12 és 15x24 cm
1632576
12071
303
Photo
cca 1940 Any Old Port - Stan és Pan bokszolós filmjelenetben, reklámfotó, hátoldalon feliratozva, ragasztásnyomok, 18x18 cm 1632596
12072
303
Photo
Lana Turner(1921-1995) amerikai színésznő, sajtófotó, feliratozott, sérüléssel, 25x20 cm 1473993
12073
303
Photo
Deutsch Aladár (1899-1973) fül-orr-gégész főorvos fotója, üvegezett keretben, 22×16 cm
1632666
12074
303
Photo
Angelo (1894-1974): Prof. Benedek László portréja, aláírt, pecséttel jelzett vintage fotó, kartonra kasírozva, Benedek aláírásával, 23x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF