A százéves Érsekújvári M. Kir. Állami Pázmány Péter gimnázium jubileumi évkönyve az 1941-1942. Közzétette Mrena József. Érsekújvár, Vadász Ferenc. Papírkötés.
1942-1943 Az Egri Magyar Királyi Állami Dobó István Gimnázum évkönyve az 1942/1943 tanévről. LIII. évf. Szerk.: Kocsis Károly. Eger, Egyházmegyei Szent János Nyomda. Papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, ragasztott gerinccel. Vitéz Nagybányai Horthy István haláláról megemlékező oldallal.
1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.
1943-1944 Az Egri Magyar Királyi Állami Dobó István Gimnázum évkönyve az 1942/1943 tanévről. LIII. évf. Szerk.: Kocsis Károly. Eger, Egyházmegyei Szent János Nyomda. Papírkötés, ragasztott gerinccel.
1944 Az Érsekújvári Magy. Kir. Állami Pázmány Péter Gimn. évkönyve az 1943-1944. tanévről. CII. tanév. Közzétette Mrena József. Érsekujvár, Vadász Ferenc. Papírkötés. Jó állapotban.