Szabó Béla: Gyümölcsborok házi készítése. Bp., 1956. Mezőgazdasági, 67 p. Fűzve, kiadói borítékban, a borítója szakadozott, de egyébként jó állapotban.
Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.
Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Dr. Somos András, Dr. Koródi László, Dr Turi István: Zöldséghajtás. Bp., 1980, Mezőgazdaság Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Kertészek új kézikönyve. Szerk.: Katona József. Bp., 1969, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Kaptián Mária: 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. Bp.,1943, Szerzői kiadás, 68 p. XX. kiadás. Papírkötésben, rossz állapotban, a borító sérült, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, 32/33., 48/49.,65-68. oldalaknál a kötés szétvált, a 63/64. oldal kissé sérült, hiányos, foltos.