Militaria

Zahl der Lose: 83

cca 1914-1945 Katonai témájú különféle fotólapok, egy részük feliratozva, különböző méretben, összesen 10 db
12990.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1935 Minden, Németország. Katonai alakulat lovakkal, autókkal, motorokkal, tisztekkel. Csoportkép kartonon. Kissé ázott széllel. /  cca 1935 Minden, Germany. Military unit and barracks with horses, automobiles and officers. Large photo on cartboard, with some wet stains. Photo size. 28x21 cm
12991.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Vadászkés műbőr hüvelyben, hiányos, h:36 cm
12992.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1930 2 db katonai esküvőfotó, különböző méretben
12993.

Rufpreis:
1 200 HUF

Több száz szovjet katonai gomb
12994.

Rufpreis:
4 000 HUF

12995.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1914-1918 Katonatiszt fotója, üvegezett fa keretben, 19,5×12 cm
12996.

Rufpreis:
2 400 HUF

Katonai ásó és fejsze, h: 33 és 44 cm
12997.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Töltényhüvelyből készült váza, rajta magyar címerrel, militária motívumokkal, m: 31 cm
12998.

Rufpreis:
6 000 HUF

1901 S. M. Schlachtschiff "Árpád". Bécs,  Emil M. Engel., 1 t.+10 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal, német nyelven. S.M.S. Árpád K.u.K. haditengerészet Habsburg-osztályú csatahajójának vízrebocsájtására kiadott hivatalos ismertető. / 1901 S. M. Shlachtschiff "Árpád". Vienna, Emil M. Engel. Paperbindig, with a little bit worn cover, with spotty pages, in German language. The official launching brochure of S.M.S. Árpád K.u.K. Navy Habsburg-class pre-dreadnought.
12999.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1920 Óvóhelyek építésére vonatkozó terv típusok. Nagyméretű tervrajz, Klösz nyomda 100x70 cm
13000.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 4 db nevesített katona keményhátú fotója 9x17 cm, 20x26 cm
13001.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF