Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1579013
31303
301
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1932. "Szt. Margitsziget 1922-1932" dalkörös ezüstözött kitűző (21mm) T:2
1617799
31304
301
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1935. Levente lövész jelvény, ezüstözött Br jelvény (48mm) T:2 Hungary ~1935. Levente (paramilitary youth organization) badge, silver plated Br badge. Sign.: Szilárd Sződy (48mm) C:XF
1617243
31305
301
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem gravírozva. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:1- 1617797
31306
301
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1939. "Leventeverseny - Gesztesi Járás - Raj I. Díj 1939" Br díjérem nemzetiszínű mellszalagon (34,5mm) + DN "II. Ker. Főgymnasium" Br lemezérem mellszalagon (45x42mm) T:2 1522691
31307
301
Numismatik
1600356
31308
301
Numismatik
1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2
1582524
31309
301
Numismatik
1600310
31310
301
Numismatik
~1950. "II. Osztályú Sportoló" zománcozott tombak jelvény + "MHK I." zománcozott jelvény + "Alapfokú Bajnokság" részben zománcozott tombak kitűző T:2,2- hiányzó tű
1616925
31311
301
Numismatik
~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel Rákosi-címeres sérült tokban T:2
1620001
31312
301
Numismatik
~1950. "Budai 50' - BKV Előre SC" zománcozott fém kitűző "REMPO LIPTOV" gyártói jelzéssel (10mm) T:1-,2
1567566
31313
301
40000
Numismatik
1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, "A jó tanulásért!" zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with "For diligent learning!" flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R! NMK 584. 1579186
31314
301
Numismatik
1954. "Munka Érdemérem" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, Rákos-címeres tokban T:2 NMK: 606.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF