Flohmarkt Zahl der Lose: 503
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1616980
11757
301
Flea Market
cca 1910-1920 Weiss L & Fia kitöltetlen betűrendes napló, kopottas vászon-kötés, 42x17 cm.
1619308
11758
301
Flea Market
Vagger jelzéssel: Téli táj, nyomat, üvegezett keretben, 26x34 cm 1619298
11759
301
Flea Market
Szász Endre-féle női fej, bőr falikép, keretben, 19x14 cm 1618842
11760
301
Flea Market
Hageka retró fém kenyérpirító, nem kipróbált, 22x19x12 cm
1618846
11761
301
Flea Market
Régi svéd gyorsfőző, jelzett, m: 17 cm, d: 10 cm 1617091
11762
301
Flea Market
Krokonit prizmás kristály, 6x6x3 cm 1617101
11763
301
Flea Market
Szelenit gipsz, markazittal, 14,5x9x2,5 cm 1617074
11764
301
Flea Market
Fehér kristály markazit lerakódásokkal, 10x9x5 cm
1617082
11765
301
Flea Market
Vanadit kristály, 9x7x6 cm 1616002
11766
301
Flea Market
Berndorf alpakka gyertyatartó, jelzett, kopásokkal, m: 26,5 cm
1615153
11767
301
Flea Market
Szalmaintarziás dekoratív fa doboz, 14×10×9,5 cm
1614997
11768
301
Flea Market
Nagykés, kicsit sérült fa nyéllel, jelzett ("Garantie"), pengehossz: 26,5 cm, teljes hossz: 38,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF