Flohmarkt

Zahl der Lose: 503

cca 1910-1920 Weiss L & Fia kitöltetlen betűrendes napló, kopottas vászon-kötés, 42x17 cm.
11757.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vagger jelzéssel: Téli táj, nyomat, üvegezett keretben, 26x34 cm
11758.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szász Endre-féle női fej, bőr falikép, keretben, 19x14 cm
11759.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hageka retró fém kenyérpirító, nem kipróbált, 22x19x12 cm
11760.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi svéd gyorsfőző, jelzett, m: 17 cm, d: 10 cm
11761.

Rufpreis:
3 000 HUF

Krokonit prizmás kristály, 6x6x3 cm
11762.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szelenit gipsz, markazittal, 14,5x9x2,5 cm
11763.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fehér kristály markazit lerakódásokkal, 10x9x5 cm
11764.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vanadit kristály, 9x7x6 cm
11765.

Vanadit kristály, 9x7x6 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Berndorf alpakka gyertyatartó, jelzett, kopásokkal, m: 26,5 cm
11766.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szalmaintarziás dekoratív fa doboz, 14×10×9,5 cm
11767.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagykés, kicsit sérült fa nyéllel, jelzett ("Garantie"), pengehossz: 26,5 cm, teljes hossz: 38,5 cm
11768.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF