Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.
Józsa Béla: Egyetemisták az ostromgyűrűben. A Magyar Királyi I. Honvéd Egyetemi zászlóalj története. 1944. októberétől 1945. február 14-ig. Budapest, 1999, Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.
Vegyes második világháborús témájú könyvek: Földi Pál: A német titkosszolgálat a második világháborúban. Bp., é.n., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés. Melchior Wankowicz: A monte cassinó-i csata. Fordította: Kovács István. Népszerű történelem. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Első és második rész. Hogyan következett el 1944. március 19.? Mi történt Berchtesgadenben? A budapesti események a Szótjay kormány kinevezéséig. Bp., 1945, Gábor Áron Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, a könyvtest kijár a borítóból, de maga a füzet jó állapotban.
Luftflotten. Sonderheft Militärwissenschaftl. und Techn. Mitteilungen. Wien. 1928. 752p. + 1 t (a többi 4 hiányzik) Papírkötésben / 1 table is present from 5
Bishop, Chris: Idegenlégiósok a Harmadik Birodalom szolgálatában. Külföldi önkéntesek a Waffen-SS soraiban, 1940-1945. Bp., 2005, Hajja és Fiai. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Az osztrák-magyar haderő első világháború alatti magasabb parancsnokságai. A Hadtörténelmi Levéltárban őrzött katonai iratok levéltári segédlete. Bp., 2001, Petit Real Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.