https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 249

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1935 Magyar Turfkrónika, Szerk.: Őszi Kornél, (Bp.), Magyar Turf, 147 p. Kiadói papírborítóban. 1935-ös év lóverseny eredményei.
1
12843.

1935 Magyar Turfkrónika, Szerk.: Őszi Kornél, (Bp.), Magyar Turf, 147 p. Kiadói papírborítóban. 1935-ös év lóverseny eredményei.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1936-1938 Bécs-Budapest utazási reklám és szórólap német nyelven, 2 db
1
12844.

cca 1936-1938 Bécs-Budapest utazási reklám és szórólap német nyelven, 2 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1935/1936. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
1
12845.

1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1935/1936. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1936/1937. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
1
12846.

1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1936/1937. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1937-1938 Diáknapló, előjegyzési naptár, irredenta címlappal és berlini olimpiai részletekkel, kitöltetlen, jó állapotban
1
12847.

1937-1938 Diáknapló, előjegyzési naptár, irredenta címlappal és berlini olimpiai részletekkel, kitöltetlen, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1937 A Budapesti Nemzetközi Vásár német nyelvű prospektusa (Internationale Messe Budapest)
1
12848.

1937 A Budapesti Nemzetközi Vásár német nyelvű prospektusa (Internationale Messe Budapest)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 Nemzettel a Nemzetért. Hungária egyesült földek. Propaganda nyomtatvány 4p.
1
12849.

1937 Nemzettel a Nemzetért. Hungária egyesült földek. Propaganda nyomtatvány 4p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
12
 
1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.
1
12850.

1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 Új magazin. Szerk.: Tiszay Andor. 37 évfolyam, 12 szám (13-24 számok). Átkötött félvászon kötés, erotikus magazin a 30-as évekből. Jó állapotban.
1
12851.

1937 Új magazin. Szerk.: Tiszay Andor. 37 évfolyam, 12 szám (13-24 számok). Átkötött félvászon kötés, erotikus magazin a 30-as évekből. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
20
 
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.
1
12852.

1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938 Filmművészeti évkönyv. XIX. évf. Szerk.: Lajta Andor, 318 p. Félvászon kötésben. Korabeli reklámokkal.
1
12853.

1938 Filmművészeti évkönyv. XIX. évf. Szerk.: Lajta Andor, 318 p. Félvászon kötésben. Korabeli reklámokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1938 Magyar Női Szemle. Folyóirat. A szellemi pályán működő nők lapja. Szerk.: Dr. Magyary Zoltánné Dr. Techert Margit. IV. teljes évfolyam, 1-12 számok. Pécs,  Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Korabeli egészvászon-kötés, valamegyi szám borítóját bekötötték. Magyar feminista folyóirat. Jó állapotban./ 1938 Hungarian Woman's Review. Hungarian feminist review, full year, in good condition, in Hungarian language.
1
12854.

1938 Magyar Női Szemle. Folyóirat. A szellemi pályán működő nők lapja. Szerk.: Dr. Magyary Zoltánné Dr. Techert Margit. IV. teljes évfolyam, 1-12 számok. Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Korabeli egészvászon-kötés, valamegyi szám borítóját bekötötték. Magyar feminista folyóirat. Jó állapotban./ 1938 Hungarian Woman's Review. Hungarian feminist review, full year, in good condition, in Hungarian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse