Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
10252.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vajda Károly (?-?): Gyászolók. Szén, papír, foltos, 29×20 cm
10253.

Rufpreis:
800 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Vörös ház. Monotípia, papír, jelzett, lyukas, 32×39 cm
10254.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Híd a parkban. Akvarell, papír, jelzett, gyűrött, keretben, 23×28 cm
10255.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Hazafelé a földekről, rézkarc, papír, jelzett, sérült, 25×27,5 cm
10256.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vasarely jelzéssel:  2 db" tanulmány"  rajz. Vegyes technika, papír, 24×39 cm (2×)
10257.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10258.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vaszary jelzéssel: Háloruhás lány toalettje.Olaj, karton, kis hibákkal, 40×26 cm
10259.

Rufpreis:
8 000 HUF

Váradi Iván (?-): Asztali csendélet. Szén, papír, jelzett, 43×30 cm
10260.

Rufpreis:
1 200 HUF

10261.

Rufpreis:
3 000 HUF

Veszprémi Endre (1925- ): Keceli strand, rézkarc, papír, jelzett, 19,5×30 cm
10262.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vesztróczy jelzéssel: Patak part. Tempera, karton, üvegezett keretben, 38×47 cm
10263.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF