Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 64

1943. "O.M.K.SZ. (Országos Magyar Kajak Szövetség) / Kajak Sportunkért Kifejtett Lelkes Munkásságáért 1943." ezüstözött, részben zománcozott fém emlékérem, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti "BERÁN NÁNDOR" dísztokban (46mm) T:2
31000.

Rufpreis:
5 000 HUF

~1946. A Szociáldemokrata Párt zománcozott jelvénye (16x23mm) T:2
31001.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1946. "MKP" A Magyar Kommunista Párt zománcozott kitűzője (9x19mm) T:2
31002.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1948. "Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete" zománcozott Br gomblyukjelvény, "1548" sorszámmal és "CORDATIC" gyártói jelzéssel (18,5mm) + Szakszervezeti tagsági igazolvány T:2
31003.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1949. "Magyar Népköztársasági Érdemérem" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávon miniatűrrel T:2 ezüstözés kopott
31004.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2
31005.

Rufpreis:
1 000 HUF

1951. "Közbiztonsági Érem" bronz, ezüst és arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott, ezüstözött Br  kitüntetések (3xklf), mellszalagon, szalagsávval, mindhárom tokban + 1964. "Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata. Aranyozott, ezüstözött és patinázott Br kitüntetés mellszalagon, mindhárom szalagsávval és tokban T:1-,2 zománchiány
31006.

Rufpreis:
2 000 HUF

1951. "Az Anyasági Érdemérem IV. fokozata" patinázott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, adományozói dísztokban, adományozói okmánnyal T:2 NMK.: 548.
31007.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1954. "Évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2 kis ph.
31008.

Rufpreis:
800 HUF

1959. "Kulturális Seregszemle 1919-1959" zománcozott Cu kitűző T:2
31009.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1960-1970. "Erdészet Kiváló dolgozója" aranyzott, festett és zománcozott kitüntetés eredeti, kissé sérült tokban, két miniatűrrel T:2,2-
31010.

Rufpreis:
1 000 HUF
33

~1960-1970. "Erdészet Kiváló dolgozója" aranyzott, zománcozott kitüntetés eredeti tokban, miniatűrrel T:2
31011.

Rufpreis:
1 000 HUF
33

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF