Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1592139
31000
298
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1943. "O.M.K.SZ. (Országos Magyar Kajak Szövetség) / Kajak Sportunkért Kifejtett Lelkes Munkásságáért 1943." ezüstözött, részben zománcozott fém emlékérem, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti "BERÁN NÁNDOR" dísztokban (46mm) T:2
1597161
31001
298
Numismatik
~1946. A Szociáldemokrata Párt zománcozott jelvénye (16x23mm) T:2 1597162
31002
298
Numismatik
~1946. "MKP" A Magyar Kommunista Párt zománcozott kitűzője (9x19mm) T:2 1596940
31003
298
Numismatik
~1948. "Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete" zománcozott Br gomblyukjelvény, "1548" sorszámmal és "CORDATIC" gyártói jelzéssel (18,5mm) + Szakszervezeti tagsági igazolvány T:2 1596826
31004
298
Numismatik
1949. "Magyar Népköztársasági Érdemérem" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávon miniatűrrel T:2 ezüstözés kopott 1557547
31005
298
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2
1591883
31006
298
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem" bronz, ezüst és arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott, ezüstözött Br kitüntetések (3xklf), mellszalagon, szalagsávval, mindhárom tokban + 1964. "Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata. Aranyozott, ezüstözött és patinázott Br kitüntetés mellszalagon, mindhárom szalagsávval és tokban T:1-,2 zománchiány 1597253
31007
298
5500
Numismatik
1951. "Az Anyasági Érdemérem IV. fokozata" patinázott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, adományozói dísztokban, adományozói okmánnyal T:2 NMK.: 548. 1574760
31008
298
Numismatik
1954. "Évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2 kis ph. 1498055
31009
298
500
Numismatik
1959. "Kulturális Seregszemle 1919-1959" zománcozott Cu kitűző T:2 1597270
31010
298
Numismatik
~1960-1970. "Erdészet Kiváló dolgozója" aranyzott, festett és zománcozott kitüntetés eredeti, kissé sérült tokban, két miniatűrrel T:2,2- 1597271
31011
298
Numismatik
~1960-1970. "Erdészet Kiváló dolgozója" aranyzott, zománcozott kitüntetés eredeti tokban, miniatűrrel T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF