https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 74

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
1
15561.

Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
1
15562.

Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rhorer László: Physika. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára  Bp., 1922, Universitas. Számos ábrával. Korabeli félvászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. A gerincét korábban megerősítették.
1
15563.

Rhorer László: Physika. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára Bp., 1922, Universitas. Számos ábrával. Korabeli félvászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. A gerincét korábban megerősítették.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 402 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
15564.

1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 402 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante.  félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban
1
15565.

Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kissé kopottas borítóval, némileg sérült gerinccel.
1
15566.

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kissé kopottas borítóval, némileg sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A sebészet időszerű kérdései. Írták Ádám Lajos tanítványai. Bp., 1957, k.n. (Budapest székesfőváros nyomdája). Kiadói papírkötésben. A kötet alja megázott
1
15567.

A sebészet időszerű kérdései. Írták Ádám Lajos tanítványai. Bp., 1957, k.n. (Budapest székesfőváros nyomdája). Kiadói papírkötésben. A kötet alja megázott

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Klobusitzky Dénes: Hormónok és hormónhatások. Bp., 1930, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben.
1
15568.

Klobusitzky Dénes: Hormónok és hormónhatások. Bp., 1930, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
V.N. Szukacsov (szerk.): Növény és környezet. II. Budapest, 1952, Akadémiai Kiadó. Kiadói félbőr kötésben.
1
15569.

V.N. Szukacsov (szerk.): Növény és környezet. II. Budapest, 1952, Akadémiai Kiadó. Kiadói félbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
1
15570.

Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Raff György: Természet historiája gyermekek számára.  Tizennégy színezett táblával s egy czimképpel. Bp., 1986, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötésben. Az 1846. évi kiadás (Pest, Emich Gusztáv) reprintje.
1
15571.

Raff György: Természet historiája gyermekek számára. Tizennégy színezett táblával s egy czimképpel. Bp., 1986, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötésben. Az 1846. évi kiadás (Pest, Emich Gusztáv) reprintje.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1932 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XVIII. naggyűlés. Bp., 1932. M. Sebésztársaság. 164 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
15572.

1932 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XVIII. naggyűlés. Bp., 1932. M. Sebésztársaság. 164 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse