Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.
Halász, Zoltán - Lang, George: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Jó állapotban./ Linenbinding, in paper cover, in german language.