Juwelen Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1392601
19012
297
Jewellery
1564926
19013
297
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 61, bruttó: 1,5 g 1098780
19014
297
Jewellery
cca 1900 Ezüst cigarettatartó, agárfejes fémjel, díszes "Kata" felirattal, 70g 7,5x5cm 1584757
19015
297
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű arab felirattal, jelzett, méret: 65, nettó 10,3 g 1564817
19016
297
28000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, belül monogrammal, 11×8 cm, nettó:165 g
1560714
19017
297
Jewellery
Ezüst(Ag) apró szintetikus kövekkel díszített elefántos gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,4 g 1560607
19018
297
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp formájú szintetikus kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 52, beruttó: 3,8 g 1512351
19019
297
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett / Silver necklace h: 54,5 cm, nettó: 12,2 g 1561173
19020
297
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott masszív gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 7,4 g
1561214
19021
297
Jewellery
Ezüst(Ag) "halak" függő, jelzett, 2x1,3 cm, nettó: 1 g 1561210
19022
297
Jewellery
Ezüst(Ag) apró szintetikus kővel díszített korona függő, jelzett, 1,9x1,3 cm, bruttó: 1,5 g
1561156
19023
297
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 2,4x1,3 cm, nettó: 1,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF