Vegyes könyvtétel horgászati témában, 3 db: Keszeghorgászat, versenyhorgászat. Szerk.: dr. Holly Iván. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Kiadói kartonált papírkötés. Antos Zoltán: A ponty és horgászata. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Kiadói kartonált papírkötés. Fürdik a hal. Szerk.: Szász Imre. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Kiadói kartonált papírkötés.
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db: Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült. Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.
Vareschi, Volkmar - Krause, Ernst: Der Berg blüht. Erleben und Deutung alpiner-Pflanzen in Wort und Bild. München, 1938, Verlag F. Bruckmann. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.