https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 53
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1559703
15694
296
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Csináld könnyebben. 500 munkafogás. Az ezermester kiskönyvtára 4. kötet. Szerk.: Várhelyi Tamás. Bp., 1962, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1557028
15695
296
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Az iparos mestervizsgák általános szakismereti részének kiskátéja. + A mestervizsgák rendje. Bp., [1941], Szerzői kiadás, (Fővárosi Nyomda Rt.), 160+8 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1529295
15696
296
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Szerényi István, Gazsó Anikó: Ács-állványozó szakmai ismeretek III. Pécs, 2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1320652
15697
296
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Rózsa István: Kliségyártás, klisémegrendelés, ábraméretezés. Kiadói műszaki továbbképző alapfokú kiskönyvtára 5. Bp., é.n., Műszaki. 49 p. Kiadói papírkötésben. Roppant alacsony példányszámú szakkiadvány.
Das Lot is nicht erreichbar
1529319
15698
296
0
4200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes műszaki könyvek, 8 db: Sadaricsev: Gépkocsi javítása. Bp., 1955, Műszaki. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Gépipari táblázatok. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés. Tömösy M. Jenő: Gépjárművek villamos berendezése. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1953, Népszava. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Magyar Gördülőcsapágy Művek 670. Gyártmánykatalógus. Bp., (1967), Kossuth Nyomda. Kiadói papírkötés. Pataki Nándor: A korszerű kompresszorozás gyakorlati tapasztalatai és alapelvei. Bp., 1964, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Vízgőzdiagrammok. Szerk.: Tamásy András. Bp., 1953, Nehézipari Könyvkiadó. Kiadói kissé foltos papírkötés. V. I. Anohin: A gépkocsi szerkezete. Bp., 1952, Népszava. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Fúrás-faragás. Szerszámok, polcok, falak, ajtók. Fordította Farkas Elemér. Pannónia Barkácskönyvek. Bp., 1990, Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1518591
15699
296
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban, a gerince hiányzik, a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas.
Das Lot is nicht erreichbar
1456827
15700
296
0
4000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Apáthy Jenő: A levegő meghódítása. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai Grafikai Intézet és Kiadvállalat Rt. Kiadó papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1426327
15701
296
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Schimanek Emil: Gőzkazánok, gőzgépek, és gőzturbinák. Tájékoztató a gőzüzemű erőművek üzemi viszonyairól. Budapest, 1950, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1414445
15702
296
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1272343
15703
296
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Riesz József: Fémipari szakrajz. Vezérfonal az ipt. iskolai fémipari szakrajz tanulásához. Bp., é.n. Vörösváry. 92 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1218689
15704
296
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.
Das Lot is nicht erreichbar
1335323
15705
296
0
200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vendéglátóipari technológia. A vendáglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1968, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse