Plank, Hans Wolfgang: Skiführer für die Samnaun-Gruppe. München, [1934], Bergverlag Rudolf Rother. Térképmelléklettel, útvonaltervekkel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébkét jó állapotban.
Benesch, Fritz: Spezialführer auf die Raxalpe. Bécs, 1914, Artaria. Térképmelléklettel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Banse, Ewald: Die Atlaländer (Orient I). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 277.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Treptov, Leon: Die Berliner Kütten im Zillertal. Berlin, 1922, Verlag der Sektion Berlin des Deutsche und Österreichisches Alpenvereins. Kissé megviselt papírkötésben.
Purtscheller, L. - Hess, H.: Der Hochtourist in den Ostalpen. 2. köt. Lipcse - Bécs, 1903, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). Térképmellékletekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Kadner, Herbert. München, 1921, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklet nélkül. Kissé kopott vászonkötésben, gerince hiányzik.
Schwaighofer, H.: Wanderbuch durch die Stubaier und Ötztaler Alpen. Innsbruck, 1930m Wagner'sche Universitätbuchhandlung. Kissé megviselt papírkötésben.
Albrecht, Friedrich; Hromatka, Anton: 500 Sonntags-Skifahrten vom Wienerwald bis Zell am See. Mit 5 Routenkarten. Wien, 1933. Verlag Adolf Holzhausens Nachfolger.