Laziczius Gyula: Bevezetés a fonológiába. Bp., 1932, Magyar Nyelvtudományi Társaság. 109 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A hátsó borítón bejegyzéssel.
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Modern egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel,
Böckh János: A Petroleumra való kutatások állása a Magyar Szent Korona Országaiban. Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve. XVI. Bp., 1907-1908, Franklin-Társulat Könyvnyomdája, 371-479 p. Átkötött félvászon kötés. Jó állapotban.