Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1385130
15855
296
Books: Minibooks
Szécsi Andor (szerk.): Magyarok az olimpiákon 1896-1972. Budapest, 1972, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
1384616
15856
296
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas.
1155565
15857
296
Books: Minibooks
In vino veritas Bookplates on Wine / Boros ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Numbered, only 200 copies / Sorszámozott! Csak 200 példány!
1384245
15858
296
Books: Minibooks
Andruskó Károly: Miniatűr ex librisek. Bp., 1974, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, számozott, kopott állapotban.
1330904
15859
296
Books: Minibooks
Ötven év. A Kossuth Nyomda reprodukciós üzemének jubileuma. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, készült 200 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
1384467
15860
296
Books: Minibooks
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott.
1340999
15861
296
Books: Minibooks
Jewish bookplates from Hungary / Zsidó ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Sorszámozott, csak 200 pld! / Numbered, only 200 copies!
1155549
15862
296
Books: Minibooks
1155569
15863
296
Books: Minibooks
1416183
15864
296
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1 cm.
1047405
15865
296
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
1555041
15866
296
Books: Minibooks
Pécsi Antal: Pillanatok a Szalmás Piroska kórus életéből. Bp., 1972. Sorszámozott 32/400.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF