Dokument

Zahl der Lose: 115

1900 Debrecen, Debrecen szabad királyi városa polgármestere által kiadott jegyzőkönyvmásolat, rajta Simonffy Imre királyi tanácsos, polgármester aláírásával
11755.

Rufpreis:
1 600 HUF

1902 M. Kir. Államvasutak fényképes I. osztályú kedvezményes árú éves bérletjegye, közp. mértékhiteleső m. kir. bizottsági főfelügyelő részére, aranyozott bőrtokban, aláírással, a keményhátú fotó kiszakadt a bőrtokból.
11756.

Rufpreis:
3 000 HUF

1903 DDSG fuvarlevél  2 db Pancsova város be- és kiviteli bélyeggel. Ketté szakadva! / Pancova DDSG bill of freight with import and export stamps torn into 2.
11757.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1906-1909 Kolozsvár, Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem leckekönyve, joghallgató részére, az egyetem tanárainak (Óvári Kelemen, Böhm Károly, Kiss Mór, Balogh Arthur, Boér Elek, Szadeczky Lajos, Kosuthány Ignác...stb.), valamint az egyetem rektorainak (Moldován Gergely, Udránszky László) és dékánjainak (Kosuthány Ignác, Óvári Kelemen) aláírásaival, végbizonyítvánnyal, 2 db 2kr. 9 db 30f. okmánybélyegekkel, szárazpecséttel, kopottas egészvászonkötésben.
11758.

Rufpreis:
5 000 HUF

1908 Lukse-Fábry Béla (1844-1915) miniszteri osztálytanácsosi címmel felruházott műszaki tanácsos, építész nyugdíjazási, és magyar királyi udvari tanácsosi cím adozmányozásáról szóló értesítése, köszönetnyilvánító sorokkal a 41 évi szolgálatért, gépelt levél, kereskedelmügyi m. k. miniszter fejléces papírján, Kossuth Ferenc (1841-1914) miniszter aláírásával, 30 filléres okmánybélyeggel.
11759.

Rufpreis:
6 000 HUF

1910 Steiner Rezső díszes fejléces számla, okmánybélyeggel
11760.

Rufpreis:
1 400 HUF

1912 Temetkezési segélyalap igazolvány tagsági bélyegekkel
11761.

Rufpreis:
1 600 HUF

1916 Nagyrőce város polgármesteri hivatala által kiállított szegénységi bizonyítvány, pecséttel, a polgármester aláírásával.
11762.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917 Bp., Magyar Királyi Államvasutak által kiállított fényképes igazolvány
11763.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917-1920 Budapesti Tudományegyetem (Bp., Királyi Magyar Tudomány Egyetem) leckekönyve női bölcszészhallgató részére, az egyetem tanárainak (Marczali Henrik, Ballagi Aladár, Riedl Frigyes, Domanovszky Sándor, Beöthy Zsolt, Fejérpataky László ..stb), valamint rektorának (Grosschmid Béni), és dékánjainak (Goldzicher Ignác, Angyal Dávid) aláírásaival, több helyen az egyetem quastorának, Nickmann Ottónak a bejegyzésével, 1 db 2kr. 2 db 1kr. 3 db 30f. okmánybélyggel, szárazpecséttel, kopottas egészvászon-kötésben.
11764.

Rufpreis:
5 000 HUF

1918 A Trencséntepliczi fürdő díszes fejléces számlája
11765.

Rufpreis:
1 400 HUF

1918 Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége, budapesti tagsági igazolvány rengeteg tagsági bélyeggel / society of Hungarian metal industry workers, membership card
11766.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF