Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
Kriszten György, Marcinkó Ferenc, Mikóczy István, Szkocsovszky István: Szőlősgazdáknak régi és új művelésmódok. Bp., 1991, Mezőgazdasági Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db: Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült. Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.