Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 152

15492.

Rufpreis:
5 000 HUF

15493.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fényképtár 22.: Boros György. Bp., 2001, Interart. Papírkötésben jó állapotban.
15494.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15495.

Rufpreis:
800 HUF

15496.

Rufpreis:
5 000 HUF

15497.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hevesy Iván:Wagner Zenedrámái I-VI. Bp., 1921-1924, Táltos Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
15498.

Rufpreis:
5 000 HUF

15499.

Rufpreis:
1 000 HUF

15500.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jack Warner, Dean Jennings: My first hundred years in Hollywood. New York, é.n. (1965), Random House. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./ Half-linen-binding, in paper cover, in English language.
15501.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szűcs Eszter: Régi tárgyak vonzásában. A szép otthon. Bp., 1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, fotókkal illusztrálva.. Jó állapotban.
15502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gazdáné Olosz Ella: Kézimunkázók könyve. Bukarest, 1986, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
15503.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF