Gläser Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1081243
11153
293
30000
Glass-objects
Haida (cca 1910) váza, formába fújt, jelzés nélkül, nagyon apró csorbával, m: 34 cm / Haida Checz vase, very small cracked
1452931
11154
293
Glass-objects
cca 1860 Höjgyportréval díszített emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:14cm /circa 1860 Memorial Cup decorated with portrait of Lady, mold blown glass, polished dual layer, enamel painted and gilded rim, m: 14cm
1535330
11155
293
Glass-objects
Schott és Ergon laboratóriumi üvegek, hibátlanok, összesen 7db, m: 18-29cm
1529304
11156
293
Glass-objects
Dekoratív csavart váza, több tétegű, apró csorbákkal, jelzés nélkül, m:29 cm
1539107
11157
293
Glass-objects
Ló fej, formába préselt, foltos, jelzés nélkül, 9×13 cm 1556250
11158
293
Glass-objects
Kiöntő készlet, repesztett anyagában színezett üveg, egyik poháron apró csorbával, m:24 cm, m:5,5 cm (4×)
1522371
11159
293
Glass-objects
Német postás söröskorsó fémtetővel, tetőn kis horpadással, m:24 cm
1522199
11160
293
Glass-objects
Kunstglas anyagában színezett váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1553174
11161
293
Glass-objects
Walther-Glas rózsamintás üveg bonbonier, hibátlan, matricával jelzett, m: 16 cm, d: 15,5 cm 1553443
11162
293
Glass-objects
Dekoratív metszett üveg kiöntő, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, m: 14,5 cm
1556285
11163
293
Glass-objects
Nagyméretű sárga barázdált (optis) üveg kiöntő, dugóval, formába öntött, szájánál belül csorbával, m: 56 cm 1238145
11164
293
Glass-objects
Vegyes üveg tétel: 2 db metszett üvegváza, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 20,5 cm + dekoratív, színes üveg fiola dugóval, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF