Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1473361
10074
292
Imre István (1918-1983): Kalászok. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, szakadásokkal, 38×20 cm
1496076
10075
292
Imre István (1918-1983): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm 1549146
10076
292
Jánossy jelzéssel: Cigány lány. Olaj, vászon, kis lyukkal,keretben, 70×50 cm
1528910
10077
292
Jeney Zoltán (1899-?): Cinkotai életkép, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×23 cm 1543407
10078
292
JP jelzéssel: Vitorlás a kikötőnél. Olaj, vászon, 35×45 cm
1546255
10079
292
Kacziány Ödön (1852-1933): Szélmalmok. Olaj, karton, sérült antik keretben, 12,5×17,5 cm
1474306
10080
292
Kardos Brúnó (1877-1952): Virágcsendélet japán vázával. Pasztell, papír, foltos, jelzett, 48×33 cm 1547619
10081
292
Kádár jelzéssel: Lovon ülők. Vegyes technika, papír, üvegezett sérült keretben, 27×35 cm 1543673
10082
292
Kádár jelzéssel: Meditálók. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×10 cm 1512850
10083
292
14000
1545074
10084
292
Keserű jelzéssel: Elszáradt virágok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 35×23 cm 1543149
10085
292
Kézdi jelzéssel: Őzek. Vegyes technika, karton, sérült, üvegezett hibás keretben, 17×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF