https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 279
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1535533
12633
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1908 Trencséni Kerületi Betegsegélyező pénztár zárszámadása, mérlege és kimutatása. 16p. 1257612
12634
292
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards
Das Lot is nicht erreichbar
1544271
12635
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Heufel Sándor cseppfolyós gáz reklám prospektusa, rajzokkal, 22x13 cm 1257941
12636
292
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1544587
12637
292
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910-1939 12 db szentkép, közte litho 1484554
12638
292
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
Das Lot is nicht erreichbar
1396021
12639
292
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
Das Lot is nicht erreichbar
1396374
12640
292
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
Das Lot is nicht erreichbar
1545685
12641
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1912 Szabad-uszó-levél, nő részére, Császárfürdő, Bp., Attila-nyomda, kissé viseltes állapotban, hajtás nyomokkal. 1544255
12642
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1913 Gellért Ignácz és Társa Audiffren-Singrün hűtőgépek reklámfüzet, katalógus, 18,5x24 cm 1299208
12643
292
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1545432
12644
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1914 A Zászlónk című újság XIII. évfolyamának 4. száma, benne háborús hírekkel
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse