Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 131
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1453990
15475
291
Books: Architecture, Art
1515468
15476
291
Books: Architecture, Art
Wheeler, Monroe: Modern Painters and Sculptors. New York, 1947, Museum of Modern Art. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1515462
15477
291
Books: Architecture, Art
Lehel Ferenc: Magyar művészet a török világ idején. Bp., 1913, Pallas. Kötése hiányzik.
1453976
15478
291
Books: Architecture, Art
Gombos Károly: Aszkéták, dervisek, imaszőnyegek. Old Oriental Prayer Rugs. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1535749
15479
291
Books: Architecture, Art
Az Ernst-Múzeum aukciói XXXIII. Jászai Mari hagyatéka, valamint főúri és más magánbirtokból származó festmények, műtárgyak, könyvek és bútorok. Bp., 1926, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1535751
15480
291
Books: Architecture, Art
A tiszadobi és tőketerebesi Gróf Andrássy kastélyok műtárgyai. Budapest-Műcsarnok. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1496860
15481
291
Books: Architecture, Art
Hungary Before and After. An Exhiibition of Hungarian Art. Bp., 1993, Ságvári. Magyar nyelvű kísérőfüzettel (2 db könyv). Papírkötésben, jó állapotban.
1521929
15482
291
Books: Architecture, Art
H. Takács Mariann: Spanyol festészet a primitívektől Riberáig. Bp., 1966, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1420008
15483
291
Books: Architecture, Art
Művészet '77. Főszerk.: Rideg Gábor. Bp., 1978, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1527046
15484
291
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1977, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1292122
15485
291
Books: Architecture, Art
Blaha Lujza emlékalbum. Blaha Luja élete és művészete. Kortársai, a jelenkor szinészei és drámaírói, Magyarország legkiválóbb irói és művészei közreműködésével szerkesztette Porzsolt Kálmán. Bp., 1926, Arany János ny. 240 p. Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben. A hátsó borítótábla kartonja, nagyon enyhén nedvességtől hullámos.
1476784
15486
291
Books: Architecture, Art
Shapiro, Yuri: The Ermitage. A guide. Moscow, 1976, Progress Publishers. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, benne üdvözlő sorokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF