Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1517067
30491
290
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" Centenáriumi Br plakett eredeti dísztokban (77,5x100mm) T:1- 1455182
30492
290
Numismatik
1498649
30493
290
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2 (PP) patina
1444876
30494
290
4800
Numismatik
1455068
30495
290
Numismatik
Nagy István (1920-) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" Ag és Br emlékérem pár (25,06g/0.800/42,5mm) T:1,1- apró ph. 1531074
30496
290
Numismatik
Nagy István János (1938-) 1978.01.06. "A Magyar Korona hazatérte emlékére" Br emlékplakett, kicsit sérült dobozban (96mm) T:2 1455031
30497
290
Numismatik
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és Br emlékérem pár (36,13g/0825/42,5mm) T:1,1- kis ph. 1456562
30498
290
Numismatik
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk, Szent István halálának 950. évfordulójára, a Szent Jobb országjárásának emlékére 1038-1988" patinázott vörösréz emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti tokban (70mm) T:1- karc
1531661
30499
290
Numismatik
Pátzay Pál (1896-1979) (?) DN Kutyák egymás közt, Br egyoldalas plakett (73mm) T:2,2- 1455197
30500
290
Numismatik
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph.
1453460
30501
290
14000
Numismatik
Pető Hunor (1968- ) 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Br plakett, eredeti dísztokban (172g/71mm) T:2 fo. / Hungary 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Literature Award, Br plaque in original case. Sign.: Hunor Pető (172g/71mm) C:XF spotted
1528842
30502
290
6500
Numismatik
Rajki László (1939- ) 1979. "Darvas Irodalmi Emlékház - 1979 Orosháza" Br plakett (77mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF