Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 110

Ausztria 1977. "TVN (Természetbarát Turistaszövetség) Treibach-Althofen - Tűzliliom" festett fém jelvény, "Karl Pichl - Innsbruck" gyártói jelzéssel (~38x51mm) T:2 Austria 1977. "TVN (Touristenverein die Naturfreunde) Treibach-Althofen - Feuerlilie" painted metal badge, with "Karl Pichl - Innsbruck" makers mark (~38x51mm) C:XF
30927.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Ausztria DN "Internationale Volkswanderung Kinittelfield" fém jelvény (50mm) + DN "Petzen Ski-Leistungslauf" fém jelvény (41mm) T:2 Austria ND "Internationale Volkswanderung Kinittelfield" metal badge (50mm) + DN "Petzen Ski-Leistungslauf" metal badge (41mm) C:XF
30928.

Rufpreis:
800 HUF

Ausztria DN "Austria - Österreich" az osztrák címert ábrázoló zománcozott, aranyozott jelvény "SCHLÖGL-WIEN" gyártói jelzéssel (30mm) T:1- Austria ND "Austria - Österreich" enamelled, gilt badge with the coat of arms of Austria and with "SCHLÖGL-WIEN" makers mark (30mm) C:AU
30929.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csehszlovákia DN "Magas Tátra" zománcozott fém jelvény, "ZUKOV - PRAHA XI" gyártói jelzéssel (25mm) T:2 Czechoslovakia ND "Vysoké Tatry" enamelled metal badge with "ZUKOV - PRAHA XI" makers mark (25mm) C:XF
30930.

Rufpreis:
1 000 HUF

30931.

Rufpreis:
1 000 HUF

30932.

Rufpreis:
1 000 HUF

30933.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Mongólia 1967. "Barátság Érem" jelzetlen Ag kitüntetés, zománcozott, hátoldalán sorszám, plasztiktokban (36mm) T:2 Mongolia 1967. "Friendship Medal" unmarked Ag decoration, enamelled, numbered on its back, in plastic case (36mm) C:XF
30934.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje" jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon gomblyukjelvénnyel, "SPENCER LONDON" gyártói jelzéssel (~26g/0.925/51x43mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge with button badge on the ribbon, with makers mark "SPENCER LONDON". "LAPIS NAGULI REPROBATUS CAPUT + RAOB G.L.E." (~26g/0.925/51x43mm) C:XF
30935.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje - Fanshawe Páholy" jelzett, zománcozott, számozott Ag  jelvény szalagon, "L. SIMPSON & CO." gyártói jelzéssel (15,65g/0.925/32x35mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos - Fanshawe Lodge" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge ribbon, with makers mark "L. SIMPSON & CO." (15,65g/0.925/32x35mm) C:XF
30936.

Rufpreis:
10 000 HUF

Németország ~1900. "Hamburger Tennis-Gilde" zománcozott jelvény, sorszámozott "275"-ös számú, "FLECK & SOHN HAMBURG 3" gyártói jelzéssel T:1-
30937.

Rufpreis:
1 000 HUF

30938.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF