Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1414071
30927
290
500
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Ausztria 1977. "TVN (Természetbarát Turistaszövetség) Treibach-Althofen - Tűzliliom" festett fém jelvény, "Karl Pichl - Innsbruck" gyártói jelzéssel (~38x51mm) T:2 Austria 1977. "TVN (Touristenverein die Naturfreunde) Treibach-Althofen - Feuerlilie" painted metal badge, with "Karl Pichl - Innsbruck" makers mark (~38x51mm) C:XF
1414126
30928
290
Numismatik
Ausztria DN "Internationale Volkswanderung Kinittelfield" fém jelvény (50mm) + DN "Petzen Ski-Leistungslauf" fém jelvény (41mm) T:2 Austria ND "Internationale Volkswanderung Kinittelfield" metal badge (50mm) + DN "Petzen Ski-Leistungslauf" metal badge (41mm) C:XF
1532535
30929
290
Numismatik
Ausztria DN "Austria - Österreich" az osztrák címert ábrázoló zománcozott, aranyozott jelvény "SCHLÖGL-WIEN" gyártói jelzéssel (30mm) T:1- Austria ND "Austria - Österreich" enamelled, gilt badge with the coat of arms of Austria and with "SCHLÖGL-WIEN" makers mark (30mm) C:AU
1517255
30930
290
Numismatik
Csehszlovákia DN "Magas Tátra" zománcozott fém jelvény, "ZUKOV - PRAHA XI" gyártói jelzéssel (25mm) T:2 Czechoslovakia ND "Vysoké Tatry" enamelled metal badge with "ZUKOV - PRAHA XI" makers mark (25mm) C:XF
1517283
30931
290
Numismatik
1517282
30932
290
Numismatik
1326656
30933
290
100
Numismatik
Kanada DN "Garde Chasse et Peche Club 1037" festett fém jelvény hátlapon "SCULLY LTD MONTREAL" (38mm) T:2 Canada ND "Garde Chasse et Peche Club 1037" painted metal badge with makers mark "SCULLY LTD MONTREAL" on the back (38mm) C:XF 1404445
30934
290
Numismatik
Mongólia 1967. "Barátság Érem" jelzetlen Ag kitüntetés, zománcozott, hátoldalán sorszám, plasztiktokban (36mm) T:2 Mongolia 1967. "Friendship Medal" unmarked Ag decoration, enamelled, numbered on its back, in plastic case (36mm) C:XF
1357539
30935
290
Numismatik
Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje" jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon gomblyukjelvénnyel, "SPENCER LONDON" gyártói jelzéssel (~26g/0.925/51x43mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge with button badge on the ribbon, with makers mark "SPENCER LONDON". "LAPIS NAGULI REPROBATUS CAPUT + RAOB G.L.E." (~26g/0.925/51x43mm) C:XF
1357568
30936
290
Numismatik
Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje - Fanshawe Páholy" jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon, "L. SIMPSON & CO." gyártói jelzéssel (15,65g/0.925/32x35mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos - Fanshawe Lodge" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge ribbon, with makers mark "L. SIMPSON & CO." (15,65g/0.925/32x35mm) C:XF
1532302
30937
290
Numismatik
Németország ~1900. "Hamburger Tennis-Gilde" zománcozott jelvény, sorszámozott "275"-ös számú, "FLECK & SOHN HAMBURG 3" gyártói jelzéssel T:1-
1486108
30938
290
24000
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF