Juwelen

Zahl der Lose: 68

Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 19,7 g
19024.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
10

Ezüst(Ag) szíves karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 8 g
19025.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) szalagos fülbevalópár, jelzett, d: 1,3 g, nettó: 7 g
19026.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) hat köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,2 g
19027.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) piros szíves fülbevalópár, jelzett, 0,9x0,8 cm, bruttó: 1,8 g
19028.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) apró szintetikus kövekkel kirakott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 5,9 g
19029.

Rufpreis:
1 600 HUF
17

Ezüst(Ag) szögkereszt, jelzett, 2,4x1,2 cm, nettó: 1 g
19030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) gyöngymintás fonott nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 19,1 g
19031.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 7,1 g
19032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,9 g
19033.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) aranyozott golyós karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,6 g
19034.

Rufpreis:
1 200 HUF
16

Ezüst(Ag) négyszögletes kígyó nyaklánc, állítható hosszúság, jelzett, max. h: 50 cm, nettó: 6,2 g
19035.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF