Juwelen Zahl der Lose: 68
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1532361
19024
290
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 19,7 g 1532362
19025
290
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 8 g 1532364
19026
290
Jewellery
Ezüst(Ag) szalagos fülbevalópár, jelzett, d: 1,3 g, nettó: 7 g 1532104
19027
290
Jewellery
Ezüst(Ag) hat köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,2 g 1532370
19028
290
Jewellery
Ezüst(Ag) piros szíves fülbevalópár, jelzett, 0,9x0,8 cm, bruttó: 1,8 g 1532376
19029
290
Jewellery
Ezüst(Ag) apró szintetikus kövekkel kirakott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 5,9 g 1532412
19030
290
Jewellery
Ezüst(Ag) szögkereszt, jelzett, 2,4x1,2 cm, nettó: 1 g 1532424
19031
290
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngymintás fonott nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 19,1 g 1532444
19032
290
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 7,1 g 1532449
19033
290
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,9 g 1532461
19034
290
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott golyós karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,6 g 1532470
19035
290
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes kígyó nyaklánc, állítható hosszúság, jelzett, max. h: 50 cm, nettó: 6,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF