Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 112

15096.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

15097.

Rufpreis:
800 HUF

15098.

Rufpreis:
1 200 HUF

Czére Béla: Magyarország közlekedése a 19. században (1780-1914). [Bp.], [1997], MÁV Rt. Vezérigazgatósága. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15099.

Rufpreis:
3 000 HUF

L. M. Nesbitt: Az Ismeretlen Abesszinia. Fordította Halász Gyula. Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
15100.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pesti János: Pécs utcanevei 1554-2004. Bp., 2013, Kronosz Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15101.

Rufpreis:
3 000 HUF

Országok lexikona A-Z. Bp., 2007., Magyar Nagylexikon Kiadó. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15102.

Rufpreis:
5 000 HUF

15103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bernhard, Maria Ludwika: Olympia. Bp., 1980, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15104.

Rufpreis:
800 HUF

Fucskár Ágnes-Fucskár József Attila: Pécs, a sokszínű város. Pécs, 2010, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15105.

Rufpreis:
800 HUF

15106.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hielscher, Kurt: Das unbekannte Spanien. Baukunst - Landschaft - Volksleben. Berlin, 1922, Verlag Ernst Wasmuth A. G. Vászonkötésben, jó állapotban.
15107.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF