Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 60

15465.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Dubovitz Hugó, Haskó Lajos: Ipari és kereskedelmi vegyészet. Bp., é.n., Delta Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, a kötése kissé laza, de a könyvtest egyben van, szövegközti illusztrációkkal.
15466.

Rufpreis:
2 000 HUF

15467.

Rufpreis:
1 400 HUF

15468.

Rufpreis:
2 000 HUF

15469.

Rufpreis:
8 000 HUF

15470.

Rufpreis:
1 000 HUF

15471.

Rufpreis:
2 000 HUF

Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
15472.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Orosz Rezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők, s gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Tizedik kiadás. Modern félvászon kötésben, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, javított lapokkal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal.
15473.

Rufpreis:
800 HUF

V. O. Tauszon: Parányi lények hatalmas művei. Bp., 1950, Hungária. 139 p. Kiadói papírkötésben.
15474.

Rufpreis:
800 HUF

15475.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15476.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF