Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 42

Lenkey Lajos: Losonci tüzérek a világháborúban. Bp., 1937, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, lyukas, foltos lapokkal, fekete-fehér fotókkal. A szerző által dedikált.
15379.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

Karl F. A. Geerling: Geerlings Militär und Civilanwärter im Justiz und Vollstreckungsdienst. Ein Hand und Hilfsbuch für Militäranwärter, Gerichtdiener, Gerichtsschreibergehilfen, Gerichtsvollziher, Gerischtsschreiber, Assistenten, Sekretäre bei der Staatsanmaltschaft; für Ganzlisten und Lohnschriber. Leipzig, 1891, Adolf Gestewitz. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with little bit worn and spotty cover, in German language.
15380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Negyven év. A Magyar Néphadsereg Művelődési Házának története szavakban-képekben. Bp., 1988, Magyar Néphadsereg Művelődési Háza. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15381.

Rufpreis:
1 800 HUF

A. J. P. Taylor: A második világháború képes krónikája. Fordította Békés András. Bp., 1988, Akadémiai kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15382.

Rufpreis:
1 000 HUF

A honvédelem négy éve 2002-2006. Szerk.: Dr. Fapál László. Bp., 2006, Honvédelmi Minisztérium, Hm Zrinyi Kht. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15383.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., é.n.,  Franklin Társulat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
15384.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

15385.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Árpád: A hadirepülés évszázada. Bp., 1968, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15386.

Rufpreis:
800 HUF

Várnai Zseni: Katonafiamnak. A bevezetőt írta Révész Béla. Bp., 1919, Népszava könyvkereskedés kiadása. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
15387.

Rufpreis:
800 HUF

Mike Spick: A szövetséges légierő ászai. A légi hadviselés taktikája és technikája a II. világháborúban. Debrecen, 1998, Hajja és Fiai Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15388.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth Lajos (szerk.): Orosz-magyar, magyar-orosz katonai szótár. Bp., 1976-1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15389.

Rufpreis:
3 000 HUF

15390.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF