Karl F. A. Geerling: Geerlings Militär und Civilanwärter im Justiz und Vollstreckungsdienst. Ein Hand und Hilfsbuch für Militäranwärter, Gerichtdiener, Gerichtsschreibergehilfen, Gerichtsvollziher, Gerischtsschreiber, Assistenten, Sekretäre bei der Staatsanmaltschaft; für Ganzlisten und Lohnschriber. Leipzig, 1891, Adolf Gestewitz. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with little bit worn and spotty cover, in German language.
Negyven év. A Magyar Néphadsereg Művelődési Házának története szavakban-képekben. Bp., 1988, Magyar Néphadsereg Művelődési Háza. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
A honvédelem négy éve 2002-2006. Szerk.: Dr. Fapál László. Bp., 2006, Honvédelmi Minisztérium, Hm Zrinyi Kht. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Katonai Helyesírási Tanácsadó Szótár. Szerk.: Dr. Kovács József, Fábián Pál, Dr. Szemere Gyula. Budapest, 1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
Várnai Zseni: Katonafiamnak. A bevezetőt írta Révész Béla. Bp., 1919, Népszava könyvkereskedés kiadása. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
Mike Spick: A szövetséges légierő ászai. A légi hadviselés taktikája és technikája a II. világháborúban. Debrecen, 1998, Hajja és Fiai Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.