1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban / 1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja. Bp., 1905, Korvin Testvérek - ny. Kiadói, festett díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, dízses szennylapokkal, szecesziós lapszéli dízsekkel, Vaszary János, Poll Hugó, Thorma János, Bihari Sándor, Szikszay Ferenc, Fényes Adolf, Tolnay Ákos és mások egészoldalas képeivel illusztrálva, széteső állapotban, a borítója megviselt, a gerince, kötése sérült, egy-két illusztráció hiányzik.
cca 1906 Hamburg-Amerika Linie hajózási társasággal kapcsolatos 4 db nyomtatvány: koncert program, menükártyák, tájékoztató füzet / Hamburg-Amerika Linie shipping company menu and music cards