https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 387
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1523448
13095
289
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1852 Tét, Hirdetmény Gyömöre község föld- és telektulajdonosairól
Das Lot is nicht erreichbar
1523442
13096
289
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1852 Győr, Hirdetmény Hédervár község föld- és telektulajdonosairól 1523439
13097
289
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1852 Hirdetmény Nyalka község föld- és telektulajdonosairól
Das Lot is nicht erreichbar
1523435
13098
289
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1852 Tét, Hirdetmény Szerecsen község föld- és telektulajdonosairól
Das Lot is nicht erreichbar
1523221
13099
289
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1855 Hirdetmény kocsmák részére a hitelesített mérőedénnyel való mérés kötelezettségéről 1333558
13100
289
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
Das Lot is nicht erreichbar
1467070
13101
289
0
3600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1858 Csengery Antal: Budapesti szemle. IV. kötet, XI,XII,XIII,XIV füzetek. Pest, 1858, Herz János ny. Korabeli félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé viseltes, kopottas borítóval, gerinccel, az elülső kötéstábla belsején könyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel a címlapon, foltos, egy kihajtható térképpel: Al Dunai Szirtes vonal. Baziástól Turnu Szeverinig. Pest, 1858, Haske és Társa. Fametszet, papír, 19x24 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
1523546
13102
289
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1861 Magyaróvár, Kopfmann Károly főjegyző magyar és német nyelvű hirdetménye közgyűlési határozatokról, 8 db
Das Lot is nicht erreichbar
1523523
13103
289
0
3600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1861 Wiener-Neustadt, Német nyelvű hirdetmény a helyi kézművesipari, kereskedelmi tanulók képzésével, képességeivel kapcsolatban
Das Lot is nicht erreichbar
1525594
13104
289
0
16000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1865 A megfagyott gyermek, litográfia Székely Bertalan rajza nyomán, foltos, sérült fakeretben, 52x64 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1523210
13105
289
0
3600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Nemes Hunyad vármegye tisztviselőinek névsora, főispán Kun Kocsárd, hajtott, lapszéli szakadásokkal, 41x52 cm 1527222
13106
289
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Magyar Királyi Államvasutak Vasútépítészeti Igazgatósága. Fizetések és egyéb járandóságok felszámítása. Magyar és német nyelven 8p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse