Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1473361
10085
288
Imre István (1918-1983): Kalászok. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, szakadásokkal, 38×20 cm
1513427
10086
288
Imo jelzéssel: Ülő férfi. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 42×28 cm 1497294
10087
288
45000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Fekvő akt. Olaj, karton, jelzett. Díszes fa keretben, 24,5×34,5 cm
1511206
10089
288
Iván Szilárd (1912-1988): Fürdetés, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22×18 cm 1515154
10090
288
J. jelzéssel: Nőszirom. Pasztell, papír, 44×34 cm
1511195
10091
288
Jámbor jelzéssel: Vidéki táj fákkal, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25×34 cm
1502881
10092
288
Járossy Gyula (1886-1958): Folyópart 1943. Akvarell, papír, kis szakadással, 50×40 cm 1483321
10093
288
Juhász Sándor (1934-1993): Rózsadomb. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×16 cm
1513496
10094
288
Fritzi Kantschak (?-?): Johanna Lippert. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×24 cm
1474306
10095
288
Kardos Brúnó (1877-1952): Virágcsendélet japán vázával. Pasztell, papír, foltos, jelzett, 48×33 cm
1460542
10096
288
Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm
1501520
10097
288
Kass János (1927-2010): Hamlet. Akvatinta, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF