Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Imre István (1918-1983): Kalászok. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, szakadásokkal, 38×20 cm
10085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Imo jelzéssel: Ülő férfi. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 42×28 cm
10086.

Rufpreis:
8 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Fekvő akt. Olaj, karton, jelzett. Díszes fa keretben, 24,5×34,5 cm
10087.

Rufpreis:
45 000 HUF
121,95
140,63

Iván Szilárd (1912-1988): Fürdetés, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22×18 cm
10089.

Rufpreis:
4 000 HUF

J. jelzéssel: Nőszirom. Pasztell, papír, 44×34 cm
10090.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jámbor jelzéssel: Vidéki táj fákkal, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25×34 cm
10091.

Rufpreis:
4 000 HUF

Járossy Gyula (1886-1958): Folyópart 1943. Akvarell, papír, kis szakadással, 50×40 cm
10092.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Juhász Sándor (1934-1993): Rózsadomb. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×16 cm
10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fritzi Kantschak (?-?): Johanna Lippert. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×24 cm
10094.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kardos Brúnó  (1877-1952):  Virágcsendélet japán vázával. Pasztell, papír, foltos, jelzett, 48×33 cm
10095.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm
10096.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kass János (1927-2010): Hamlet. Akvatinta, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm
10097.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF