https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 33

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1939. "Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" adományozói oklevele, kitöltetlen, kifogástalan állapotban
1
31100.

1939. "Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" adományozói oklevele, kitöltetlen, kifogástalan állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztje" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti vállszalaggal és nem eredeti szalagtartó szemmel (54mm) T:2 Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Grand Cross" gilt, enamelled Ag decoration with not original sash ribbon and not original ribbon-holder ring (54mm) C:XF NMK 365.
1
31101.

1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztje" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti vállszalaggal és nem eredeti szalagtartó szemmel (54mm) T:2 Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Grand Cross" gilt, enamelled Ag decoration with not original sash ribbon and not original ribbon-holder ring (54mm) C:XF NMK 365.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2-  Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF
1
31102.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem nem hozzáillő mellszalagon. Szign.:BERÁN L.T:2
1
31103.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem nem hozzáillő mellszalagon. Szign.:BERÁN L.T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1940. "Levente díszjelvény" aranyozott, zománcozott rézötvözet, kitűzővé alakítva "SZEBB JÖVŐT" (25x21mm) T:2 Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour" gilt, enamelled copper alloy, made into a pin (25x21mm) C:XF Sallay 201.
1
31104.

~1940. "Levente díszjelvény" aranyozott, zománcozott rézötvözet, kitűzővé alakítva "SZEBB JÖVŐT" (25x21mm) T:2 Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour" gilt, enamelled copper alloy, made into a pin (25x21mm) C:XF Sallay 201.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1940. Levente sapkajelvény replika (43mm) T:2-
1
31105.

~1940. Levente sapkajelvény replika (43mm) T:2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
7
 
~1940. "Ifjúlevente próbajelvény" fém sapkajelvény (31x44mm) T:2,2-
1
31106.

~1940. "Ifjúlevente próbajelvény" fém sapkajelvény (31x44mm) T:2,2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1964. "Szolgálati Érdemérem 800 repült óra után" zománcozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 NMK 630.
1
31107.

1964. "Szolgálati Érdemérem 800 repült óra után" zománcozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 NMK 630.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
8
 
1974. "Budapesti Honvédelmi Nap 1974. augusztus 20." zománcozott fém kitűző (21mm) + "XII. Ejtőernyős Világbajnokság Szolnok" zománcozott fém jelvény (15x24mm) T:1-,2
1
31108.

1974. "Budapesti Honvédelmi Nap 1974. augusztus 20." zománcozott fém kitűző (21mm) + "XII. Ejtőernyős Világbajnokság Szolnok" zománcozott fém jelvény (15x24mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
1
31109.

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1995. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem szalagsávon, miniatűrrel eredeti, hiányos adományozói dísztokban, adományozói okirattal, rajta Keleti György honvédelmi miniszter pecsételt aláírása + 1995. "Nemzeti Ellenállásért" emléklap, szárazpecséttel, Horn Gyula miniszterelnök pecsételt aláírásával T:1-,2 emléklapokon szakadással  NMK.: 781
1
31110.

1995. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem szalagsávon, miniatűrrel eredeti, hiányos adományozói dísztokban, adományozói okirattal, rajta Keleti György honvédelmi miniszter pecsételt aláírása + 1995. "Nemzeti Ellenállásért" emléklap, szárazpecséttel, Horn Gyula miniszterelnök pecsételt aláírásával T:1-,2 emléklapokon szakadással NMK.: 781

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott "476"-os sorszámmal + ~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1
1
31111.

~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott "476"-os sorszámmal + ~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse