https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 33
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1515737
31100
288
0
12000
Military
Numismatik
1
1939. "Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" adományozói oklevele, kitöltetlen, kifogástalan állapotban 1517775
31101
288
0
300000
Military
Numismatik
1
1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztje" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti vállszalaggal és nem eredeti szalagtartó szemmel (54mm) T:2 Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Grand Cross" gilt, enamelled Ag decoration with not original sash ribbon and not original ribbon-holder ring (54mm) C:XF NMK 365.
Das Lot is nicht erreichbar
1401650
31102
288
0
2000
Military
Numismatik
1
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF 1510685
31103
288
0
1000
Military
Numismatik
1
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem nem hozzáillő mellszalagon. Szign.:BERÁN L.T:2
Das Lot is nicht erreichbar
1512748
31104
288
0
5000
Military
Numismatik
1
~1940. "Levente díszjelvény" aranyozott, zománcozott rézötvözet, kitűzővé alakítva "SZEBB JÖVŐT" (25x21mm) T:2 Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour" gilt, enamelled copper alloy, made into a pin (25x21mm) C:XF Sallay 201.
Das Lot is nicht erreichbar
1515223
31105
288
0
800
Military
Numismatik
1
~1940. Levente sapkajelvény replika (43mm) T:2- 1515198
31106
288
0
2400
Military
Numismatik
1
~1940. "Ifjúlevente próbajelvény" fém sapkajelvény (31x44mm) T:2,2- 1512608
31107
288
0
1000
Military
Numismatik
1
1964. "Szolgálati Érdemérem 800 repült óra után" zománcozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 NMK 630. 1516102
31108
288
0
1000
Military
Numismatik
1
1974. "Budapesti Honvédelmi Nap 1974. augusztus 20." zománcozott fém kitűző (21mm) + "XII. Ejtőernyős Világbajnokság Szolnok" zománcozott fém jelvény (15x24mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
1338482
31109
288
0
12000
Military
Numismatik
1
1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
Das Lot is nicht erreichbar
1513051
31110
288
0
3400
Military
Numismatik
1
1995. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem szalagsávon, miniatűrrel eredeti, hiányos adományozói dísztokban, adományozói okirattal, rajta Keleti György honvédelmi miniszter pecsételt aláírása + 1995. "Nemzeti Ellenállásért" emléklap, szárazpecséttel, Horn Gyula miniszterelnök pecsételt aláírásával T:1-,2 emléklapokon szakadással NMK.: 781
Das Lot is nicht erreichbar
1500327
31111
288
0
12000
Military
Numismatik
1
~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott "476"-os sorszámmal + ~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse