Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 105
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1517281
31205
288
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Románia DN "ROMANIA M/N Transilvania O.N.T. Carpati" zománcozott fém jelvény, "PMS ARAD" gyártói jelzéssel (23x25mm) T:2 Romania ND "ROMANIA M/N Transilvania O.N.T. Carpati" enamelled metal badge, with "PMS ARAD" makers mark (23x25mm) C:XF 1444403
31206
288
Numismatik
Svájc 1967. "BKSV - 1967" ezüstözött fém jelvény mellszalagon, "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (35x55mm) T:1-,2 Switzerland 1967. "BKSV - 1967" silver plated metal badge with ribbon, with "HUGUENIN" makers mark (35x55mm) C:AU,XF
1518676
31207
288
Numismatik
Szovjetunió 1986. "Csernobili likvidátor" kitüntetés eredeti mellszalaggal T:1- Soviet Union 1986. "Chernobyl Liquidator Medal" decoration on original ribbon C:AU
1512250
31208
288
Numismatik
Vegyes: Franciaország DN "FCL" zománcozott gomblyukjelvény "A. AUGIS MILE ST BARTHELEMY" gyártói jelzéssel (10x12mm) + DN "RCF" zománcozott jelvény (14x18mm) + DN "F.S.S.H." zománcozott jelvény (9x20mm) + Csehszlovákia DN "Kosice TJZTS" fém kitűző (12x14mm) + Csehszlovákia DN "SKELEZNICIARI - BRATISLAVA" fém kitűző (13mm) T:2,2- Mixed: France ND "FCL" enamelled buttonhole pin with "A. AUGIS MILE ST BARTHELEMY" makers mark (10x12mm) + ND "RCF" enamelled badge (14x18mm) + ND "F.S.S.H." enamelled badge (9x20mm) + Czechoslovakia ND "Kosice TJZTS" metal pin (12x14mm) + Czechoslovakia ND "SKELEZNICIARI - BRATISLAVA" metal pin (13mm) C:XF,VF 1515089
31209
288
Numismatik
3db-os vegyes Olimpia tematikájú jelvény tétel, benne 1948. "XIV. Olympia London", 1976. "Montreal" és 1980. "Mishka" zománcozott jelvények T:2 1516486
31210
288
Numismatik
4db-os vegyes kitüntetés és érem tétel, benne 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" miniatűrrel, tokban, 1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" miniatűrrel, tokban, 1971. "Nemzetközi Bélyegkiállítás Budapest" fém emlékérem dísztokban, Madarassy Walter (1909-1994) DN Asztalitenisz verseny fém díjérem T:1-,2 patina
1515128
31211
288
Numismatik
5db-os vegyes, nagyrészt Olimpia tematikájú jelvény és kitűző tétel, közte 1956. "Olimpiai Ötpróba" zománcozott jelvény, Ausztria DN "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség)" jelzett Ag jelvény (8,24g/0.800/24x28mm) T:2 5pcs of various, mainly Olympic themed badges and pins, including Hungary 1956. "International Olímpic Committee" enamelled badge, Austria ND "ÖGB (Austrian Federation of Trade Unions)" hallmarked Ag badge (8,24g/0.800/24x28mm) C:XF 1446263
31212
288
Numismatik
6db-os vegyes magyar kitüntetés, jelvény és kitűző tétel, közte DN "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:2
1414730
31213
288
Numismatik
6db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "SZOT", "KISZ Önkéntes Ifjúsági Tábor 1961" T:2
1414718
31214
288
Numismatik
Vegyes 7db-os szocialista jelvény tétel, közte ~1970-1980. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, sérült tokban; ~1970-1980. "Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, igazolvánnyal, kicsit sérült tokban T:2,2- 1446368
31215
288
Numismatik
7db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel, közte DN "Tallin" jelvény, DN "Kreml" zománcozott jelvény T:2 7pcs of various badges and pins, including ND "Tallin" badge, ND "Kremlin" enamelled badge C:XF
1515090
31216
288
Numismatik
8db-os vegyes, klf kardot, magyar címert és Szent Koronát ábrázoló jelvény és kitűző tétel T:2,2- tűhiány Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF