Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 105
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1408591
31157
288
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970-1980. 5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Budapest - Élen a Tanulásban - A Sportban", "Kiváló Úttörő Munkáért" T:1-,2
1472492
31158
288
Numismatik
~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 20 éves" zománcozott jelvény és kitűző T:1-
1401680
31159
288
Numismatik
~1970. "Politikai Irodalom terjesztő - 5 év" ezüst fokozatú zománcozott jelvény, igazolvánnyal (20mm) T:1-
1480329
31160
288
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1
1516361
31161
288
Numismatik
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1- NMK 715.
1259326
31162
288
500
Numismatik
1977. "II. Szovjet-Magyar Ifjúsági Barátság Fesztivál" Br jelvény (52mm) T:2- hajlott
1516780
31163
288
Numismatik
~1980. "500 ezer kilóméter" aranyozott, zománcozott miniatűr jelvény (15x27,5mm) T:1- 1516309
31164
288
Numismatik
~1980. "Magyar Autoklub - Balesetmentes Közlekedésért - 10 év" Br hűtőrácsra csavarozható jelvény (65x77mm) T:2,2- lekopott festék, illetve zománc
1513108
31165
288
Numismatik
DN "Nemzetközi Szent György Lovagrend" aranyozott, zománcozott kitüntetése nyakpánton, eredeti díszdobozban (A kitüntetés nem azonos a visegrádi székhelyű Szent György Lovagrend kitüntetésével.) T:2 Hungary ND "International Order of the Knights of Saint George" gilt enamelled decoration with ribbon, in original case (The decoration is not the same decoration as the Visegrád based Order of the Knights of Saint George) C:XF 1393204
31166
288
500
Numismatik
DN Puttót ábrázoló fém medál "M. ZELL" és "DEPOSÉE" jelzéssel (21mm) T:2,2- ND Metal medal depicting putto with "M. ZELL" and "DEPOSÉE" mark (21mm) C:XF,VF
1410350
31167
288
Numismatik
DN "Ganz Mávag - Budapest" fém kitűző "REMPO - LIPTOV" gyártói jelzéssel (14x15mm) + DN "Ganz" fém kitűző (14x15mm) + "Ganz Törzsgárda 10." fém jelvény (16x18mm) T:2,2-
1368038
31168
288
500
Numismatik
DN "MHS Összetett Honvéd Verseny" festett fém kitűző (12x) (29x18mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF