Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 105

~1970-1980. 5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Budapest - Élen a Tanulásban - A Sportban", "Kiváló Úttörő Munkáért" T:1-,2
31157.

Rufpreis:
800 HUF

~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 20 éves" zománcozott jelvény és kitűző T:1-
31158.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "Politikai Irodalom terjesztő - 5 év" ezüst fokozatú zománcozott jelvény, igazolvánnyal (20mm) T:1-
31159.

Rufpreis:
800 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1
31160.

Rufpreis:
800 HUF

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1- NMK 715.
31161.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1977. "II. Szovjet-Magyar Ifjúsági Barátság Fesztivál" Br jelvény (52mm) T:2- hajlott
31162.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1980. "500 ezer kilóméter" aranyozott, zománcozott miniatűr jelvény (15x27,5mm) T:1-
31163.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1980. "Magyar Autoklub - Balesetmentes Közlekedésért - 10 év" Br hűtőrácsra csavarozható jelvény (65x77mm) T:2,2- lekopott festék, illetve zománc
31164.

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "Nemzetközi Szent György Lovagrend" aranyozott, zománcozott kitüntetése nyakpánton, eredeti díszdobozban (A kitüntetés nem azonos a visegrádi székhelyű Szent György Lovagrend kitüntetésével.) T:2 Hungary ND "International Order of the Knights of Saint George" gilt enamelled decoration with ribbon, in original case (The decoration is not the same decoration as the Visegrád based Order of the Knights of Saint George) C:XF
31165.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN Puttót ábrázoló fém medál "M. ZELL" és "DEPOSÉE" jelzéssel (21mm) T:2,2- ND Metal medal depicting putto with "M. ZELL" and "DEPOSÉE" mark (21mm) C:XF,VF
31166.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

DN "Ganz Mávag - Budapest" fém kitűző "REMPO - LIPTOV" gyártói jelzéssel (14x15mm) + DN "Ganz" fém kitűző (14x15mm) + "Ganz Törzsgárda 10." fém jelvény (16x18mm) T:2,2-
31167.

Rufpreis:
800 HUF

DN "MHS Összetett Honvéd Verseny" festett fém kitűző (12x) (29x18mm) T:2
31168.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF