Juwelen Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512599
19048
288
Jewellery
Ezüst(Ag) "Dubrivnik" díszkanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 8,9 g 1512232
19049
288
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, m: 7,5 cm, d: 4,5 cm, nettó: 24,6 g
1512596
19050
288
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) "Beograd" díszkanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 14,9 g 1512238
19051
288
9500
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fogpiszkálótartó, jelzett, 10,4x3,9 cm, 36,7 g 1512667
19052
288
Jewellery
Ezüst(Ag) barokk kereszt függő, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 0,6 g
1512670
19053
288
Jewellery
Ezüst(Ag) "H" apró kövekkel kirakott függő, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 3,3 g 1512684
19054
288
Jewellery
Ezüst(Ag) "U" apró kövekkel kirakott függő, jelzett, 3,7x1,1 cm, bruttó: 2,6 g
1512701
19055
288
Jewellery
Ezüst(Ag) házikó függő, jelzett, 1,3x2 cm, nettó: 1,9 g 1512714
19056
288
Jewellery
Ezüst(Ag) ananászos gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,2 g 1513332
19057
288
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 61, bruttó: 1,5 g
1513337
19058
288
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 1,5 g 1513360
19059
288
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) önmagában forgó gyűrű, jelzett, méret: 63, bruttó: 8,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF