Juwelen Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512075
19012
288
Jewellery
Ezüst(Ag) apró szíves-köves karkötő, jelzett, állítható hosszúságú, max. 19 cm, bruttó: 5,5 g 1512077
19013
288
Jewellery
Ezüst(Ag) miniérmes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 14 g 1512090
19014
288
Jewellery
Shamballa gömb függő ezüst(Ag) függesztővel, jelzett, 1,6x1 cm, bruttó: 1 g 1512095
19015
288
Jewellery
Ezüst(Ag) széles gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 2,8 g
1512097
19016
288
Jewellery
Ezüst(Ag) széles gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 5,3 g
1512100
19017
288
Jewellery
Ezüst(Ag) szalagmintás gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 5,9 g 1512108
19018
288
Jewellery
Ezüst(Ag) matt jegygyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 3,9 g 1512115
19019
288
Jewellery
Ezüst(Ag) Trinity gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 10 g 1512118
19020
288
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal kirakott szív függő, jelzett, 2,3x1,3 g, bruttó: 2 g 1512138
19021
288
Jewellery
Ezüst(Ag) kutya függő, jelzett, 3x2,5 cm, nettó: 21,8 g 1512143
19022
288
Jewellery
Ezüst(Ag) könyvjelző ezüst(Ag) 500 líra pénzérmével, jelzett, h: 6 cm, nettó: 23,3 g
1512152
19023
288
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott tejszínhabos, jelzett, h: 18,3 g, 43,2 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF