Bücher: Religion

Zahl der Lose: 37

15685.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

A katholikus Magyarország 1001-1901 A magyarok megtérésének és a magyar királyság megalapításának kilencszázados évfordulója alkalmából. Szerk.: Dr. Kiss János, Dr. Sziklay János.1.- 2. kötet. Budapest, 1902. Stephaneum. XVI., 585 l., 4 lev., 2 térkép; VII., 586 l.-1128 l., 36 t. Eredeti egészvászon kötésben, itt-ott kopott, de intakt, és belül hibátlan
15686.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Magyar Katolikus Lexikon. Főszerk.: Diós István. 1-6. köt. Bp., 1993-2001, Szent István Társulat. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15687.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nogáll János: Szent halmok. Épületes könyvtár III. könyv. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanta és társai). Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült előzéklappal, és címlappal, foltos lapokkal.
15688.

Rufpreis:
2 000 HUF

15689.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

15690.

Rufpreis:
800 HUF

Stadler Frieda: Szeretnéd, ha szeretnének? Bp., 1936, Szent István-Társulat. 168 p. Kiadói papírkötésben.
15691.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kausz József: Legyen egy akol és egy pásztor. Hévizgyörk, 1940, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15692.

Rufpreis:
1 000 HUF

Johann Emanuel Veith: Jesus meine Liebe. Ein gebetbuch för katholiken. Wien, é.n., Franz Riedl. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félbőr kötés, megviselt állapotban. a kötés táblák belseje és a védőlapok viseltesek, a címkép részben kijár, német nyelven./ Hal-leather-bindin, the cover is worn, the inside of the cover and the shieldpages damaged, the frontispiece is comming out, in poor condition, in german language.
15693.

Rufpreis:
1 600 HUF

15694.

Rufpreis:
1 800 HUF

P. Szalóczy Pelbárt: Az elmélyülés napjai. Budapest, 1942, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, laza fűzéssel.
15695.

Rufpreis:
1 800 HUF

Blaskó Mária: Giling-galang. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
15696.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF