Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 34

Kakucsi Géza: "Fel, fel vitézek a csatára!..." (Kalandozások háborús emlékeim között.) Debrecen, [2003], Debreceni Nyugdíjas Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! Jó állapotban.
15320.

Rufpreis:
1 200 HUF

Militärlexikon. Berlin, 1973, Militärverlag der Deutschen Demokratischen Republik. Második kiadás. Kiadói műbőr kötés, német nyelven. Jó állapotban. / Leatherette-binding, in german language.
15321.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar katonai gondolkodás története. Tanulmánygyűjtemény. Szerk.: Ács Tibor. Budapest, 1995, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15322.

Rufpreis:
1 000 HUF

vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, kopottas borítóval, pár lap kijár (3-16 p.), a kötése kissé viseltes, sérült (720-721 p.), több ezer katona fotójával és életrajzával.
15323.

Rufpreis:
8 000 HUF

15324.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Honvédelmi ismeretek III-IV. Budapest, 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas félvászon kötés. Az egyik oldal ragasztott, a kötése laza. Megviselt állapotban. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrálva.
15325.

Rufpreis:
800 HUF

15326.

Rufpreis:
1 000 HUF

Luftflotten. Sonderheft Militärwissenschaftl. und Techn. Mitteilungen. Wien. 1928. 752p. + 1 t (a többi 4 hiányzik) Papírkötésben / 1 table is present from 5
15327.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bak József et al.: Hadihajók. Típuskönyv. Bp., 1984, Zrínyi. Vászonkötésben, jó állapotban.
15328.

Rufpreis:
3 000 HUF

15329.

Rufpreis:
800 HUF

V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.
15330.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csontos István mk. alez.: Tüzérségi fegyverek szerkezettana (Általános Lövegszerkezettan) II. kötet. Budapest, 1978, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 254 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A hátulsó szennylapon tollal firka.
15331.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF