https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 25

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezem be házi kertemet? Bp., (1921), Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé szakadt gerinccel, szövegközti ábrákkal. Rerrich Béla (1881-1932) építész, kertépítész, főműve a szegedi Dóm tér épületegyüttese.
1
15471.

Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezem be házi kertemet? Bp., (1921), Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé szakadt gerinccel, szövegközti ábrákkal. Rerrich Béla (1881-1932) építész, kertépítész, főműve a szegedi Dóm tér épületegyüttese.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés. Kíváló állapotban.
1
15472.

Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés. Kíváló állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lehner Ödön: Az őszibarack. Budapest, é.n. [1939], Stephaneum Nyomda, 170 p. Kiadói tűzött papírkötés. Könyvtári bélyegzővel. Megviselt állapotban!
1
15473.

Lehner Ödön: Az őszibarack. Budapest, é.n. [1939], Stephaneum Nyomda, 170 p. Kiadói tűzött papírkötés. Könyvtári bélyegzővel. Megviselt állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyakorlati gazdalexikon. Százkét munkatárs működésével szerk.: Mille Géza, Mayer János. 1-2. kötet. Bp. [1927.] Sylvester ny., XV., 587 l., 2 lev., 25 t. (14 színes) ; XV., 593-1452 l., 2 lev., 7 t. (3 színes). Mindkét kötet gazdag szövegközti illusztrációkkal. 195 mm. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. egyik kötésen kis sérüléssel
1
15474.

Gyakorlati gazdalexikon. Százkét munkatárs működésével szerk.: Mille Géza, Mayer János. 1-2. kötet. Bp. [1927.] Sylvester ny., XV., 587 l., 2 lev., 25 t. (14 színes) ; XV., 593-1452 l., 2 lev., 7 t. (3 színes). Mindkét kötet gazdag szövegközti illusztrációkkal. 195 mm. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. egyik kötésen kis sérüléssel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
1
15475.

Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm.  Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.
1
15476.

Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Parkerdők Magyarországon. Szerkesztette Mészöly Győző. Budapest, 1981, Natura. Kiadói kemény papírkötés.
1
15477.

Parkerdők Magyarországon. Szerkesztette Mészöly Győző. Budapest, 1981, Natura. Kiadói kemény papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fornády Elemér (1895-1952): A szőlőmívelés és a bor története 1-16. A 10. kötet hiányzik! Összesen 15 füzet! Szakmai Oktatási Tanfolyamok Anyaga. Budapest, 1949, Magyar Vendéglátóipari Munkások Országos Szabad Szakszervezete Oktatási Bizottság, 222 p. Tűzött papír kötés. Változó, többnyire foltos, ezt leszámítva jó állapotban
1
15478.

Fornády Elemér (1895-1952): A szőlőmívelés és a bor története 1-16. A 10. kötet hiányzik! Összesen 15 füzet! Szakmai Oktatási Tanfolyamok Anyaga. Budapest, 1949, Magyar Vendéglátóipari Munkások Országos Szabad Szakszervezete Oktatási Bizottság, 222 p. Tűzött papír kötés. Változó, többnyire foltos, ezt leszámítva jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schönfelder, Bruno: Welche Heilpflanze ist das? Deutsche Heil- und Giftpflanzen ihr Aussehen und ihr Wirken. Mit Mit 225 Abbildungen im Text und 8 Farbtafeln. Stuttg., 1941. Franckh'sche,
1
15479.

Schönfelder, Bruno: Welche Heilpflanze ist das? Deutsche Heil- und Giftpflanzen ihr Aussehen und ihr Wirken. Mit Mit 225 Abbildungen im Text und 8 Farbtafeln. Stuttg., 1941. Franckh'sche,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Johannes d.J. Boettner und Walter; Weinhausen Karl Poenicke: Gartenbuch für Anfänger. Unterweisg im Anlegen, Bepflanzen, Pflegen d. Hausgartens, im Obstbau, Gemüsebau u. in d. Blumenzucht. Frankfurt-Oder, 1928. Verlagsanstalt Trowitzsch & Sohn, Egsézvászon kötésben, papír védőborítóval / in full linen binding, with paper cover
1
15480.

Johannes d.J. Boettner und Walter; Weinhausen Karl Poenicke: Gartenbuch für Anfänger. Unterweisg im Anlegen, Bepflanzen, Pflegen d. Hausgartens, im Obstbau, Gemüsebau u. in d. Blumenzucht. Frankfurt-Oder, 1928. Verlagsanstalt Trowitzsch & Sohn, Egsézvászon kötésben, papír védőborítóval / in full linen binding, with paper cover

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.
1
15481.

Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Villax Ödön: Növénynemesítés. I. Általános Növénynemesítés. Több színes és fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyaróvár, 1944. Megviselt, széteső állapotban. Volt könyvtári példány!
1
15482.

Dr. Villax Ödön: Növénynemesítés. I. Általános Növénynemesítés. Több színes és fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyaróvár, 1944. Megviselt, széteső állapotban. Volt könyvtári példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse