https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere Zahl der Lose: 433
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
903983
16142
288
0
10000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
Das Lot is nicht erreichbar
1036107
16143
288
0
1000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Fordították dr. Lambrecht Kálmán és dr. Uray Mária.32 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1370643
16144
288
0
3000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Béla: Misztériumok. Három egyfelvonásos. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1370661
16145
288
0
200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Charles Dickens: Urunk élete. A könyvdíszeket rajzolta: D. Guti Erzsi. Budapest, é.n., Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Korabeli egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1334897
16146
288
0
800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222905
16147
288
0
1400
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Balassa Bálint Összes versei. Sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Stádium. Kiadói borítós papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1429382
16148
288
0
2000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Illustrirtes Buch der Patiencen. I. 60 Patience-Spiele mit Abblidungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n, I. U. Kern. Kiadói kopottas, foltos, egészvászon kötés, foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1076970
16149
288
0
1000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
Das Lot is nicht erreichbar
1258351
16150
288
0
1200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320942
16151
288
0
1200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Némethy Géza : Az ember és az isten. Bp., 1930, Glória. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1222269
16152
288
0
1000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1139559
16153
288
0
800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse