Siebenbürgen Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
858895
20697
288
900
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Kolozsvár, Cluj; Marianum, sport pálya / girl school, sport field (EK) 1516270
20698
288
Transylvania
Ansichtskarten
T4
Korond, Corund; Székely Villa / villa spa (vágott / cut) 1516238
20699
288
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Kovászna, Covasna; Sétatér, Bogdán F. fényképész / promenade 1482142
20700
288
Transylvania
Ansichtskarten
T3/4
Lippa, Lipova; látkép, Kerpel Izsó kiadása / general view (fa)
1516723
20701
288
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Littke Casino Extra Sec. menülapként használt művészi hosszú címzéses reklám képeslap Egyed György ceglédi vendéglőjéből / Hungarian Art Nouveau champagne advertising postcard used as menu card, big sized litho (10,9 cm x 16,5 cm) 1517506
20702
288
3200
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Lovrin, utcakép, Gilsdorf György kiadása / street view 1517511
20703
288
Transylvania
Ansichtskarten
T4
Lugos, Lugoj; Püspöki palota / bishop's palace, floral, Art Nouveau (vágott / cut) 1517509
20704
288
6500
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1912 Lugos, Lugoj; Árvízi utcakép, lovas ember az árvízben, Gyógyszertár a Szent Máriához, Kőrősy László, Rosenthal Adolf és Hegyesy üzlete. A felvétel a levélíró ablakából készült / flood in the town, flooded streets, pharmacy, shops. Photo was taken from the window of the letter writer
1516241
20705
288
3800
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Lugos, Lugoj; vasútállomás / railway station (felületi sérülés / surface damage)
1510907
20706
288
2200
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Lugos, Lugoj; Református bérpalota, utcakép, kiadja Nagel Sándor / Calvinist mansions, street
1517514
20707
288
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Lupény, Lupeni; Gyártelep / factory view (fl)
1274049
20708
288
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Máramarossziget, Sighetu Marmatiei; Thököli út, Sóvasút, Groedl-villa; kiadja Kaufman M. / street view, railway, villa (EB)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF