Foto Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1510942
12052
288
Photo
cca 1960 Krisch Béla: Lépcsőházban, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23x13 cm 1511894
12053
288
Photo
cca 1975 Lang Miklós: Üveggyárban, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, kasírozva, 28,5x38 cm 1486871
12054
288
15000
Photo
Laub Juci (?-?): Rex motorolaj, reklámfotó, hátulján pecséttel jelzett, 24,5×18,5 cm 1510998
12055
288
3200
Photo
cca 1935 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, pecséttel jelzett, 17,5x23 cm + hozzáadva Merényi Lea feliratú vintage képet a Szentpál archívumból, sarka sérült, 17x13 cm 1511796
12056
288
Photo
cca 1977 Magyar Alfréd 3 db feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, 40x30 cm és 19x40 cm között 1511733
12057
288
Photo
cca 1960 Medgyesi László kecskeméti fotóművész 3 db vintage fotóművészeti alkotása kiállítási képméretben, kettő feliratozott, 40x30 cm 1511647
12058
288
Photo
cca 1979 Menesdorfer Lajos: Szőke lány korsóval, pecséttel jelzett, nagyméretű, vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm / erotic photo, 40x30 cm 1511638
12059
288
Photo
cca 1978 Menesdorfer Lajos: Cím nélkül, pecséttel jelzett, nagyméretű, vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm / erotic photo, 40x30 cm 1511564
12060
288
Photo
cca 1985 Menesdorfer Lajos: Szép vagyok? Pecséttel jelzett, nagyméretű, vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm / erotic photo, 40x30 cm 1511562
12061
288
Photo
cca 1988 Menesdorfer Lajos: Kellékek, feliratozott, nagyméretű, vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm / erotic photo, 40x30 cm 1511560
12062
288
Photo
cca 1989 Menesdorfer Lajos: Nászéjszaka, feliratozott, nagyméretű, vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm / erotic photo, 40x30 cm 1511639
12063
288
Photo
1931 Orphanidesz János (1876-1939): Rómaifürdő, aláírt vintage fotó művészfólián keresztül másolva, képméret 11x16 cm, papírméret 18x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF