https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 324

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1991 a 27. Chicago Nemzetközi Filmfesztivál - annak teljes mezőnyét bemutató - műsorfüzete + a Halálutak és angyalok című magyar film - rendezte Kamondi Zoltán (1960-2016) -  vetítésére szóló belépőjegy.
1
12971.

1991 a 27. Chicago Nemzetközi Filmfesztivál - annak teljes mezőnyét bemutató - műsorfüzete + a Halálutak és angyalok című magyar film - rendezte Kamondi Zoltán (1960-2016) - vetítésére szóló belépőjegy.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm
1
12972.

1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1995, 1997 Walt Disney - Lustiges Taschenbuch(Zeit ist Geld, Eine tolle Entdeckung, Die Verlorene Welt), 3 db, német nyelven
1
12973.

1995, 1997 Walt Disney - Lustiges Taschenbuch(Zeit ist Geld, Eine tolle Entdeckung, Die Verlorene Welt), 3 db, német nyelven

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1996 I. Nemzetközi Fényszimpózium plakátja és kiállítási meghívója, a plakát hátulján a kiállításon szereplő résztvevő előadók, művészek aláírásaival (Cserny József (1939-2009), Nádasdy Ferenc (1937-2013), Csáji Attila (1939-), Hatos Károly (1955-) ...stb.), 42x30 cm.
1
12974.

1996 I. Nemzetközi Fényszimpózium plakátja és kiállítási meghívója, a plakát hátulján a kiállításon szereplő résztvevő előadók, művészek aláírásaival (Cserny József (1939-2009), Nádasdy Ferenc (1937-2013), Csáji Attila (1939-), Hatos Károly (1955-) ...stb.), 42x30 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2015 a Levéltári Közlemények 86., tematikus kötete (1945 - korszakhatár?), papírkötésben, jó állapotban.
1
12975.

2015 a Levéltári Közlemények 86., tematikus kötete (1945 - korszakhatár?), papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes, magyar és külföldi  névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db
1
12976.

Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
32 db szentkép, különböző méretben
1
12977.

32 db szentkép, különböző méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utasítás légkábelek építésére. Készült a  Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.
1
12978.

Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tolnai Regénycsarnok, II. évfolyam 1-27 számok. Átköttöt félvászon kötésben, javított gerinccel, sérült kötéssel, viseltes állapotban, pár lap kijár.
1
12979.

Tolnai Regénycsarnok, II. évfolyam 1-27 számok. Átköttöt félvászon kötésben, javított gerinccel, sérült kötéssel, viseltes állapotban, pár lap kijár.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
14
 
cca 1920  Ahol Jézus járt; kiadja a Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatal - 20 db beragasztott képeslap Hollós Endre szignóval / 20 religious old postcards about the places where Jesus was, glued in postcards with Hollós Endre signature
1
12980.

cca 1920 Ahol Jézus járt; kiadja a Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatal - 20 db beragasztott képeslap Hollós Endre szignóval / 20 religious old postcards about the places where Jesus was, glued in postcards with Hollós Endre signature

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:  Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés.  Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.
1
12981.

Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.
1
12982.

Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse