Drucksachen

Zahl der Lose: 324

1952 Előjegyző zsebnaptár, mini, egészvászonkötésben.
12911.

Rufpreis:
1 200 HUF

12912.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

1955 a Képes Sport 2. évf. 16. lapszáma, érdekes írásokkal
12913.

Rufpreis:
1 200 HUF

1956 Előjegyző zsebnaptár, mini, egészvászonkötésben.
12914.

Rufpreis:
1 200 HUF

1956 2 db újság a forradalom időszakából vegyes állapotban
12915.

Rufpreis:
1 400 HUF

1956 A Magyar Forradalmi Ifjúság röplapja + forradalmi kiáltvány, 2 db
12916.

Rufpreis:
2 400 HUF

1957-1965 11 db régi kártyanaptár, többségében Tottó-Lottó (6 db), Országos Takarékpénztár (2 db), Állami Biztosító, Csemge, Földművesszövetkezet.
12917.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes nyomtatvány tétel: Gyárfás Miklós Társasutazás c. verseskötete a szerző által aláírva, viseltes állapotban, Zádor István és Grantner Jenő művészek 1958-as kiállításának katalógusa Zádor István által aláírva, szakadt, viseltes állapotban, Benczédi Sándor szobrászművész életrajzát tartalmazó füzet.
12918.

Rufpreis:
1 000 HUF

1959 Magyar Államvasutak Jelzési Utasítás. Rendes-, széles-, és keskenynyomtávolságú közfargalmú, valamint korlátolt közforgalmú vasutak számára. Bp., Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, belül tollas jegyzetekkel, beragasztott javításokkal, kiegészítésekkel.
12919.

Rufpreis:
1 200 HUF

1959 Magyar Államvasutak Forgalmi utasítás rendes-, széles- és keskenynyomtávolságú közforgalmú, továbbá korlátolt közforgalmú vasutak vonatszemélyzete számára. Debrecen, Szabadság Lapnyomda. Kiadói félvászon-kötés, tollas feljegyzésekkel, beragasztott javításokkal-kiegészítésekkel.
12920.

Rufpreis:
1 200 HUF

1959 Magyar Államvasutak Miskolci Igazgatóság Közlekedési határozmányok I. rész. Miskolc, Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
12921.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960 Színészek. Részben magyar, részben külföldieket ábrázoló képek, fotólapok, egy kettőn aláírással, Összesen kb 70 db albumba ragasztva
12922.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF