Porzellan Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1504235
11148
287
Régi kiöntő, matricás, kopott, jelzés nélkül, m:16 cm 1503572
11149
287
3 db kékfestéses kínai porcelán tálka + 3 db kanál, jelzettek, d: 11,5 cm, h: 12,5 cm 1503452
11150
287
Kis rózsás porcelán készlet: 1 db tálka, 2 db kisváza, kézzel festett, jelzett, apró csorbákkal, különböző méretben
1504124
11151
287
"SNB Praha" csehszlovák dísztányér, matricás hibátlan, jelzés nélkül, d: 23 cm 1510014
11152
287
Porcelán sörényes galambpár, jelzett, kis lepattanással, jelzett, m: 14 cm 1419994
11153
287
Harmonia spanyol porcelán kávéscsésze szett (7 db), matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 7 cm
1508404
11154
287
Kínai porcelán tétel: 4 db kékfestéses tálka, d: 11 cm + 4 db kékfestéses kanál, h: 13,5 cm, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, összesen 8 db
1508389
11155
287
4 db porcelán bonbonier illetve ékszertartó, matricásak, az egyik jelzett (Kispest), kis lepattanásokkal, különböző méretben 1506746
11156
287
Kézzel festett szecessziós aufsatz, jelzett (B), kopott, hajszálrepedéssel, d:24 cm, m:13 cm
1505856
11157
287
Emlék bögre II. Vilmos német császár arcképével, matricás, jelzett, kopott, m:8,5 cm 1065906
11158
287
Régi porcelán figurák, kézzel festett, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, a kakas javított, 14x12cm, 14x3cm 1068815
11159
287
Masnimotívumos, gazdagon díszített porcelán váza, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 7 cm, m: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF