Porzellan

Zahl der Lose: 74

Régi kiöntő, matricás, kopott, jelzés nélkül, m:16 cm
11148.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db kékfestéses kínai porcelán tálka + 3 db kanál, jelzettek, d: 11,5 cm, h: 12,5 cm
11149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis rózsás porcelán készlet: 1 db tálka, 2 db kisváza, kézzel festett, jelzett, apró csorbákkal, különböző méretben
11150.

Rufpreis:
3 000 HUF

"SNB Praha" csehszlovák dísztányér, matricás hibátlan, jelzés nélkül, d: 23 cm
11151.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán sörényes galambpár, jelzett, kis lepattanással, jelzett, m: 14 cm
11152.

Rufpreis:
2 400 HUF

Harmonia spanyol porcelán kávéscsésze szett (7 db), matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 7 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai porcelán tétel: 4 db kékfestéses tálka, d: 11 cm + 4 db kékfestéses kanál, h: 13,5 cm, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, összesen 8 db
11154.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db porcelán bonbonier illetve ékszertartó, matricásak, az egyik jelzett (Kispest), kis lepattanásokkal, különböző méretben
11155.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézzel festett szecessziós aufsatz, jelzett (B), kopott, hajszálrepedéssel, d:24 cm, m:13 cm
11156.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Emlék bögre II. Vilmos német császár arcképével, matricás, jelzett, kopott, m:8,5 cm
11157.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi porcelán figurák, kézzel festett, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, a kakas javított, 14x12cm, 14x3cm
11158.

Rufpreis:
800 HUF

Masnimotívumos, gazdagon díszített porcelán váza, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 7 cm, m: 12,5 cm
11159.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF