cca 1910 G. Freytag&Berndt's Automobil- und Radfahrerkarten, Blatt 40.: Schweiz und Italien. Verlag der Kartographischen Anstalt, G. Freytag&Berndt GmbH, Wien. Svájc és Észak-Itália autó- és biciklitérképe, jelmagyarázatokkal, 1:300000, 64,5×53 cm
ÁTI Kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Andrees Allgemeiner Handatlas. Negyedik kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing Verlag. Kiadói félbőr kötés, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, hiányzó térképekkel (1-4., 61-64.), egy lap szakadt, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapszélekkel./ Half-leather-binding, in german language, damaged, in poor condition.